Xiaomi Czech

Chytrý chodící pás a rýžovar: dva užiteční pomocníci, kteří vám pomůžou s novoročními předsevzetími

Produkty
17. ledna 2020 / Autor: xiaomi

Začátek nového roku považuje řada lidí po celém světě za ideální období pro změnu všemožného charakteru. Mezi nejčastější předsevzetí patří bezesporu vylepšení fyzické kondice a obecně snaha udělat něco pro své zdraví. Aby toho člověk docílil, neobejde se bez pohybové aktivity a zdravého stravování.

 

Není žádným tajemstvím, že rychlá chůze patří mezi nejzdravější formy pohybu. Na rozdíl od běhání nedochází k nadměrnému zatěžování kloubů, což může v krajních případech vést k mnoha zdravotním rizikům. Chůze je naopak přirozeným pohybem, který pomáhá udržet naše tělo v ideální formě. Ne každý má ovšem čas a příležitost na pravidelné procházky v přírodě. Obzvlášť v zimních měsících pak do hry vstupují ještě nepříznivé vlivy počasí, které nás chtě nechtě drží za okny našich domovů. Rafinované řešení toho, jak si dopřát pravidelný pohyb z pohodlí obýváku, nabízí chodící pás Xiaomi Walking Pad.

 

 

Pás je vybaven patentovým systémem Adaptive Speed Control, který umožňuje dynamické přizpůsobení tempu vaší chůze v rozmezí od 0,5 do 6 km/h. K dalšímu nastavení či regulaci lze využít buď mobilní aplikaci nebo dodávaný ovladač, s jehož pomocí máte nejdůležitější funkce doslova na dosah palce. Veškeré údaje zahrnující například strávený čas na pásu či ušlá vzdálenost se zobrazuje na přehledném displeji.

 

Uživatel má navíc k dispozici dva režimy - automatický & manuální. Hlavní devizou Xiaomi Walking Pad je bytelná konstrukce z hliníku a kompaktní design. Když ho zrovna nepotřebujete, jednoduše ho vezmete a uklidíte třeba pod postel. Ke snadnější manipulaci navíc přispívají dvě integrovaná kolečka.

 

 

Mít pravidelný pohyb je sice fajn, ovšem neméně důležité je také zdravé stravování. Pokud jste se rozhodli zatočit s kily navíc, rozhodně se neobejdete bez dalšího pomocníka, kterým je chytrý rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker. Rýže je významným zdrojem energie, bílkovin, nejrůznějších minerálů i vitamínů a obecně napomáhá k lepšímu trávení. Rýže je zkrátka potravinou, která by neměla chybět v jídelníčku žádného zdravého jedince.

 

 

Mi Induction Heating Rice Cooker vám pomůže snadno připravit tu nejlahodnější rýži, jakou jste kdy jedli. Díky zdokonalené elektromagnetické indukci se rýže vaří rovnoměrně a navíc si zachovává většinu potřebných živin. Kombinace tlakového vaření a indukce s sebou přináší také další výhody v podobě přesné kontroly teplot a dosažení optimální konzistence každičkého zrnka uvnitř hrnce.

 

Jelikož se tu bavíme o chytrém rýžovaru, nechybí zde samozřejmě možnost propojení s chytrým telefonem. Prostřednictvím mobilní aplikace si můžete vybrat jeden z mnoha receptů, upravit vaření podle typu použité rýže, nebo si například navolit konkrétní dobu spuštění. Z mobilu si tak můžete snadno nastavit, aby na vás po příchodu z práce čekala doma čerstvě uvařená rýže přesně v takové úpravě, jakou máte rádi. Pak je tu ještě samotný design, který staví na sněhobílé barvě a čistých liniích, které z rýžovaru učiní ozdobu každé kuchyně.

 

Držíme vám palce, aby všechna vaše předsevzetí vydržela, nejen ta hubnoucí!