BLOG

Typy příspěvků:
Produkty
18. února 2020

Nejdostupnější model současné nabídky je nyní v únorové akci ještě levnější, takže ať už sháníte telefon pro děti, rodiče, jako záložní smartphone a nebo zkrátka jen potřebujete něco dostupného, co odvede běžnou práci, je Redmi 7A skvělým adeptem.

Produkty
12. února 2020

Nemusíte být pilotem Formule 3, abyste si mohli pořídit Xiaomi Mi Note 10 Pro, náš telefon si může dovolit každý. Stačí sáhnout do kapsy pro něco málo přes patnáct tisíc korun a je váš. A to je vážně strhující jízda!

Produkty
7. února 2020

Svátek zamilovaných doslova vybízí ke strávení dne se svou milovanou polovičkou. S našimi zlevněnými Xiaomi výrobky se vám podaří naladit ještě lepší atmosféru a radost tím zdvojnásobíte.

Produkty
4. února 2020

Chytré osvětlení, vysavač, rychlovarná konvice, čistička vzduchu či rýžovar - to je pouze letmý výčet toho, co můžete v dnešní době ovládat ze svého telefonu!

Produkty
30. ledna 2020

Venkovní počasí, které je v posledních letech bez tuhých mrazů, přeje dlouhým procházkám a běžcům, takže zlepšení celkové kondice vašeho těla nic nebrání. Když si k tomu přičtete chytré pomocníky od Xiaomi, je zimní cvičení stejná radost, jako kdykoliv jindy.

Produkty
24. ledna 2020

Staré fotografické pořekadlo praví, že nejlepší fotoaparát je ten, který máte zrovna u sebe. S Xiaomi Mi Note 10 jich budete mít po ruce hned pět!