BLOG

Typy příspěvků:
Produkty
24. ledna 2020

Staré fotografické pořekadlo praví, že nejlepší fotoaparát je ten, který máte zrovna u sebe. S Xiaomi Mi Note 10 jich budete mít po ruce hned pět!

Produkty
23. ledna 2020

Jedním z pilířů rodiny zařízení do chytré domácnosti od Xiaomi je chytrá žárovka Mi LED Smart Bulb. Její hlavní předností je její dostupnost, je levnější než modely konkurenčních systémů a navíc nepotřebuje k provozu žádné propojovací stanice!

Produkty
17. ledna 2020

Začátek nového roku považuje řada lidí po celém světě za ideální období pro změnu všemožného charakteru. Aby toho člověk docílil, neobejde se bez pohybové aktivity a zdravého stravování. Xiaomi produkty vám ve vaší snaze mohou pomoci!

Produkty (a další 1 kategorie)
14. ledna 2020

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Micheka je i značka Xiaomi!

Produkty
28. prosince 2019

Máme pro vás pár tipů, které vám pomohou lépe sledovat vaši tělesnou váhu a v případě předsevzetí do nového roku, jak se vrátit zpátky do kondice.

Produkty
18. prosince 2019

Pokud si chcete doma udržet kvalitní vzduch po celý rok, je na čase zapřemýšlet nad čističkou vzduchu. U Xiaomi si můžete vybrat rovnou ze dvou modelů, které splňují ty nejvyšší standardy pro dosažení čistého vzduchu.