BLOG

Typy příspěvků:
Produkty
17. ledna 2020

Začátek nového roku považuje řada lidí po celém světě za ideální období pro změnu všemožného charakteru. Aby toho člověk docílil, neobejde se bez pohybové aktivity a zdravého stravování. Xiaomi produkty vám ve vaší snaze mohou pomoci!

Produkty (a další 1 kategorie)
14. ledna 2020

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Micheka je i značka Xiaomi!

Produkty
28. prosince 2019

Máme pro vás pár tipů, které vám pomohou lépe sledovat vaši tělesnou váhu a v případě předsevzetí do nového roku, jak se vrátit zpátky do kondice.

Produkty
18. prosince 2019

Pokud si chcete doma udržet kvalitní vzduch po celý rok, je na čase zapřemýšlet nad čističkou vzduchu. U Xiaomi si můžete vybrat rovnou ze dvou modelů, které splňují ty nejvyšší standardy pro dosažení čistého vzduchu.

Produkty
16. prosince 2019

Vánoce jsou plné nejenom radosti, dobrého jídla a rodinné pohody, ale také i stresu se situacemi, jako je například blížící se vánoční úklid domácnosti. Výrobce Xiaomi má ovšem řešení, díky kterému si ušetříte jak stres, tak i námahu: sérii robotických vysavačů.

Produkty
14. prosince 2019

Pokud si nevíte rady s tím, co nadělit svým ratolestem či babičce s dědečkem pod vánoční stromeček, máme pro vás několik zaručených tipů.