Mi Purifier 2S

Vylepšení pro dosažení čistého vzduchu
OLED displej /laserový senzor částic
CADR 310 m3/h /360° přívod vzduchu

360° třívrstvý filtr

OLED displej přesněji zobrazuje koncentraci částic PM2,5, teplotu a vlhkost v reálném čase, připojení k Wi-Fi a zvolený režim, a umožňuje vám tak udržovat si přehled o změnách kvality vzduchu v místnosti a uvidět kvalitu vzduchu na vlastní oči.

Zobrazení hodnot PM2,5 oblíbený režim oblíbený režim automatický režim

Automatické nastavení jasu displeje pro ničím nerušenou noc

Světelný senzor čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S automaticky zaznamená změnu okolního světla a nastaví jas a tmavost displeje. V noci vás nechá nerušeně spát.

Vysoce přesný laserový senzor je citlivější a přesnější

Vysoce přesný laserový senzor dává čističce vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S nový pár očí, které rozeznají i mikroskopické částice o velikosti 0,3 μm [1] a přesně odrážejí kvalitu vzduchu. Oči jsou v pozoru a nečistoty mizí.

Množství vyčištěného vzduchu až 310 m3/h pro rychlé obnovení vzduchu v místnosti

Díky našemu vysoce účinnému systému čištění vzduchu je čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S malá a má vysoký výkon. CADR [2] dosahuje hodnoty 310 m3/h a pokrytí prostoru činí [3] 21 až 37 m2.

Třívrstvý filtr pro vyšší výkon čištění s každou vrstvou

Jednodílný 360° válcový filtr se třemi vrstvami.

První vrstva filtru zachytí velké částice, mj. vlasy, prach a podobně.
Druhá vrstva vysoce výkonného filtru od japonského výrobce Toray [4] dokáže zachytit drobné částice o velikosti mikronů a také patogenní bakterie.
Třetí vrstva vysoce kvalitního uhlíkového filtru dokáže účinně vstřebat škodlivé látky, mj. formaldehyd, a zachytit zápach.
Inteligentní snímač RFID usnadňuje každodenní reset a originální filtry přinášejí efekt čistoty.

Zachování klasického designu ve tvaru věže

Na základě předešlých dvou generací čističek vzduchu víme, že klasická konstrukce ve tvaru věže dokáže efektivně využívat prostoru těla, a malé tělo má silnější kapacitu čištění. Přidání 943 vstupních otvorů rozšiřuje prostor pro přívod vzduchu a vytváří trojrozměrnou cirkulaci čištěného vzduchu.

Je tichá, úsporná a má nízkou spotřebu energie

Abychom snížili hluk způsobený odporem větru, pečlivě jsme se věnovali konstrukci aerodynamiky. V režimu spánku se vítr podobá vánku a sotva jej rozeznáte [6].
Přizpůsobený motor japonské značky Nidec spotřebuje v běžném provozním režimu pouze 4,8 W, což je méně než úsporné žárovky.

[1] Data pocházejí z oficiální laboratoře Zhimi. Není-li u dat uvedených na této stránce výslovně uvedeno jinak, jedná se o data pocházející z laboratoře Zhimi. S ohledem na objektivní změny faktorů prostředí se mohou data lišit nebo být chybná, slouží pouze k referenčním účelům.
[2] Podle číselného výpočtu CADR uvedeného v inspekční zprávě čínského institutu China Household Electrical Appliances Inspection Institute, číslo inspekční zprávy: WCk-17-50468.
[3] Pokrytí prostoru vychází z hodnoty CADR, přičemž velikost příslušného prostoru je ovlivněna faktory, mezi které patří výška prostoru a poměr podlahové plochy. Pokrytí prostoru čističkou vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S = CADR × (0,07 až 0,12), příslušné údaje CADR z inspekční zprávy čínského institutu China Household Electrical Appliances Testing Institute.
[4] Vysoce účinné filtrační médium značky Toray dokáže zachytit ultrajemné částice, včetně alergenů ve vzduchu (pyl, prach, zvířecí chlupy, plísně, apod.), bakterií a některých virů.
[5] U zvláštních funkcí se doporučuje využít nápovědy v aplikaci.
[6] Instalujte si aplikaci Mi Home, která podle potřeby selektivně otevře vysokovýkonný režim, hluk výrobku se do jisté míry zvýší, míra hluku vychází ze zprávy úřadu Shanghai Environmental Protection Product Quality Supervision and Inspection Station. Zpráva č.: 2017120-35-1208815001, v plném souladu s vnitrostátními normami.
[7] Zvláštní poděkování patří acf:home za podporu v místě natáčení.