Mi Purifier Pro

Rychlejší a výkonnější čištění vzduchu

OLED displej |laserový senzor částic |CADR 500 m³/h |pokrytí prostoru 60 m²

Velké pokrytí, rychlý cyklus,
výkonnější čištění

Kvalita života se odráží na našem zdraví. Pro naše zdraví je velmi důležité nejen jíst čerstvé potraviny a cvičit, ale především dýchat čistší vzduch. Chcete-li žít skutečně kvalitní život, je domácí čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro tou pravou volbou. Množství vyčištěného vzduchu činí 500 m³/h, čistička vzduchu pokryje prostor až 60 m², je vybavena novým OLED displejem a vysoce přesným laserovým senzorem částic. Získejte nový a zdravý život!

 • CADR 500 m3/h

 • Nový výkonnější systém

 • Pokrytí prostoru 35 m2 až 60 m2

 • OLED displej

 • Inteligentní ovládání pomocí aplikace

 • Vysoce přesný laserový senzor

Množství vyčištěného vzduchu až 500 m3/h! Rychlé obnovení vzduchu v interiéru

Nová čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro optimalizuje systém čištění vzduchu tak, aby hodnota CADR dosahovala až 500 m3/h. Jedinečná konstrukce ve tvaru věže umožňuje rychlou 360° cirkulaci vzduchu a v interiéru plní funkci „stromu“, který pohlcuje prach, PM2,5, formaldehyd a další látky. Naplní interiér čerstvým lesním vzduchem, a vy tak můžete zůstat doma a vychutnávat si čistý vzduch a kvalitu života prostřednictvím technologie. [1]*

Nový aerodynamický systém pro čistý a stálý vzduch

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro je sice tichá, ale nepřetržitě vám vyrábí čistý vzduch. Spoléhá se na robustní „jádro“, které se skládá z ventilátorových lopatek a vzduchových kanálků. Proudění vzduchu a konstrukce výrobku zvyšují tlak vzduchu tak, aby mohlo jádro filtru pohltit znečištěný vzduch.

Výkonná filtrace vzduchu vyžaduje hodně práce

Pro naše zdraví je důležitá vysoká kvalita vzduchu. Nová čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro využívá vestavěný válcový filtr, který integruje primární filtr, vysoce výkonný filtrační materiál a třívrstvý uhlíkový filtr. Dokáže výkonně filtrovat prach, jemné částice, chlupy, pyl, molekuly formaldehydu, jedovaté látky, atd., a dodat tak vašemu životu nepřetržitý pocit čistoty.

Primární filtr zachytí velké částice

Primární filtr se skládá z PET (nasycený polyester) materiálu, který se vyznačuje vysokou pevností a mnoha vlastnostmi, mezi které patří odolnost proti zkrabatění, olejům, tukům, kyselinám a zásadám. Můžeme zaručit dlouhou životnost filtračního prvku i při dlouhodobém používání.

 • Prach prach a kouř
 • Vlasy vlasy a zvířecí chlupy
 • Jemné částice lehké jemné částice, mj. dřevo, papír, atd.
 • Vločky rostlinná vlákna, mj. jehnědy, vata, atd.

Vysoce výkonný filtrační materiál pro odstranění formaldehydu, zápachu, atd.

Vysoce výkonný filtrační materiál, který filtruje malé částice o velikosti mikronů. Díky pokročilému filtračnímu médiu připomíná síť filtru horské vrcholky. Snížení tlaku snižuje odolnost proti větru a umožňuje rychlou cirkulaci vzduchu.

 • PM 2.5
 • 0,3 až 0,5 μm
 • pyl

Vysoce kvalitní uhlíkový filtr pro odstranění formaldehydu, zápachu, atd.

Zvolili jsme vysoce kvalitní aktivovaný uhlíkový filtr, mezi jehož vlastnosti patří velké pokrytí prostoru, vyvinutá porézní struktura, silná adsorpční kapacita, rovnoměrná distribuce částic a vysoká odolnost proti opotřebení. Dosáhněte lepší adsorpce a výrazně zlepšete kapacitu čištění výrobku.

 • Znečišťující látky v dekoracích amoniak
  hélium, TVOC
 • Znečišťující látky v koupelně amoniak, trimethylsulfonium
  sirovodík, hydrazin
 • Domácí odpad trimethylamin, methylmerkaptan
  sirovodík, etan

Čistý vzduch

Naplňte každý kout interiéru čistým vzduchem.

Pokrytí prostoru až 60 m2!

Abyste se obklopovali čistším vzduchem, čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro pokryje oproti předchozí generaci čističek vzduchu, které umí pokrýt plochu o velikosti 37 m², plochu až 60 m². Poskytuje tak účinnější ochranu vzduchu a zdraví i ve velkých prostorech. [2]*

Nový OLED displej pro přesné zobrazení kvality vzduchu a stavu výrobku v reálném čase

Vzduch optimální k dýchání je vždy znát. Nová čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro přidává ještě inovativní OLED displej, který slouží jako středisko pro zobrazení kvality vzduchu v interiéru. Integruje koncentraci PM2,5, teplotu a vlhkost, připojení k Wi-Fi a funkci nastavení převodových stupňů, abyste si udržovali přehled o změnách kvality vzduchu v interiéru a intuitivně vnímali teplotu a vlhkost.

Díky tříbarevnému světelnému kroužku je aktuální úroveň kvality vzduchu jasná na první pohled

Na okraji displeje naleznete světelný kroužek, který svítí zeleně, oranžově a červeně. Barva světelného kroužku se automaticky mění na základě změn v koncentraci PM2,5 v interiéru a současně dochází k úpravě nastavení. Zjišťování kvality vzduchu v interiéru je tak uživatelsky přívětivější.

 • (PM2,5 < 75 μg/m³)
  Pokud je úroveň kvality vzduchu vynikající, světelný kroužek se zbarví do zelena.

 • (75 < PM2,5 < 150 μg/m3)
  Pokud je úroveň kvality vzduchu střední, světelný kroužek se zbarví do oranžova.

 • (75 < PM2,5 < 150 μg/m3)
  Pokud je úroveň kvality vzduchu nízká nebo silně znečištěná, světelný kroužek se zbarví do červena.

Automatické nastavení jasu displeje pro jasné
vidění během dne a ničím nerušenou noc

Pro lepší přizpůsobení různým životním prostředím má čistička vzduchu
Mi Air Purifier Pro navíc světelný senzor. Když jdete večer spát, světelný senzor automaticky
zaznamená změnu okolního světla a nastaví jas a tmavost displeje tak, aby vás při spánku nic nerušilo.

Vysoce přesný, zajímavý a čistý laserový senzor

Technologie, které mění každičký detail, nám zlepšují život. Nová čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro má nově přesný laserový senzor s párem „očí“, které rozeznají i mikroskopické částice o velikosti 0,3 μm [3], reagují rychle v reálném čase a podávají okamžité zpětné vazby, které přesně odrážejí kvalitu vzduchu.

 • Odezva v reálném čase
 • Minimální velikost částice 0,3 mikronů

Půvab řemesla v klasickém designu

Jednoduchý a technologicky příjemný vzhled čističky vzduchu Mi Air Purifier Pro navazuje na předchozí klasický design a upevňuje sílu technologie a krásu života.