Mi Router 3C

Lehčí a kvalitnější směrování

Čtveřice vysokoziskových antén / Chytré ovládání přes aplikaci
/ Bezpečnostní systém / Automatický přístup k Wi-Fi pro přátele z WeChat

Široké pokrytí, silný signál
Podporuje protokol IEEE 802.11n
Exkluzivní aplikace 2.0

Čtveřice antén pro silnější signál a širší pokrytí

Podporuje protokol IEEE 802.11n s maximální přenosovou rychlostí 300 Mbps

Čtyři externí všesměrové antény s vysokým ziskem pro stabilnější signál a plynulejší internet. Zbaví vaši rodinu starostí.
Anténa s optimalizovaným signálem přispívá k vyšší přenosové rychlosti a vyšší průchodnosti signálu, takže je ideální volbou pro velké rodiny.

Duální systém a vysoká interní paměť pro větší klid

Aktivní a pohotovostní duální systém pro intimnější zážitek

Neustále se zaměřujeme na zlepšování bezpečnosti našich produktů a uživatelského zážitku tak, abychom vám mohli nabídnout router s vysokým zabezpečením.
Díky interní paměti 16 MB a aktivnímu a pohotovostnímu duálnímu systému se už nemusíte obávat neočekávaných výpadků napájení během aktualizací a získáte více klidu.

Stabilní připojení k chytrým zařízením v domácnosti pro život bez starostí

Chytrá zařízení se dnes těší stále větší oblibě. Běžné routery jen obtížně zpracovávají velké množství dat, což může způsobit mnoho problémů.
Díky vyšší paměti chytrého směrovače Mi Router 3C až 64 MB lze kontrolovat téměř všechna chytrá zařízení v domácnosti, a dosahovat tak plynulého a rychlého síťového prostředí.

Snadná instalace Snadné zobrazení Snadné sdílení

Čtveřice antén pro silnější signál a širší pokrytí

Krok 1: Propojte Mi Router 3C s napájecím a síťovým kabelem.
Krok 2: Vyhledejte otevřenou bezdrátovou síť „Xiaomi_XXXX“.
Krok 3: Přihlaste se k prohlížeči nebo do aplikace, a nastavte si heslo.

Jednodušší instalace, kterou zvládne opravdu každý. Užijte si perfektní zážitek, ať jste kdekoliv.

*Podrobnější informace naleznete v uživatelské příručce Mi Router 3C.

Držte díky vzdálené správě krok s dynamikou vašeho domova a hoďte starosti za hlavu

Otevřete si aplikaci k chytrému směrovači Mi Router 3C a získejte přehled o tom, co se děje doma. Váš život tak získá na pohodlí.。
Díky vzdálené správě zjistíte v reálném čase nejen to, jak členové vaší domácnosti využívají připojení k síti, ale získáte přístup také k online připomenutím, nastavení rychlostního limitu nebo internetu, atd., čímž lépe porozumíte tomu, co vlastně potřebujete.

Automatický a otevřený přístup k Wi-Fi pro vaše přátele

Díky „Wi-Fi pro přátele“ mohou vaši přátelé na WeChat zdarma využívat zcela izolovanou bezdrátovou síť.
Zvolte „Režim ověřování přátel z WeChat“ a vaši přátelé a přátelé přátel, s nimiž komunikujete přes aplikaci WeChat, získají pohodlný přístup k vaší Wi-Fi síti, aniž by museli zadávat heslo. Přístup platí 24 hodin. Získejte více klidu a pohodlí.

Žijte každou chvíli, uživejte si.

Chytřejší přidělení šířky pásma, můžete zvolit podle vašeho chování: priorita hry / priorita stránky / priorita videa. Užijte si každou chvíli svého života.

Hrajte si a objevujte

Díky chytrému směrovači Mi Router 3C můžete sledovat, jak síť využívají vaši rodinní příslušníci, a to v reálném čase. Můžete také kontrolovat dobu, kterou vaše dítě tráví online, a to podle různých potřeb. Váš kamarád se může během návštěvy rychle a snadno přihlásit k síti Wi-Fi bez zadání hesla.
Chytré rychlostní limity nabízí možnost stanovení priorit - hraní her, prohlížení webových stránek, sledování videí, atd., a další zábavné funkce. Otevřete aplikaci k chytrému směrovači Mi Router 3C a jděte na to.

 • Rodičovská
  správa
  Dle denního rozvrhu dítěte, prostřednictvím „kontrolního režimu“, nastavení přiměřené doby připojení, „filtrování webových stránek“ pro vyšší bezpečí dítěte.
 • Přístup k síti
  Wi-Fi pro
  přátele z WeChat
  Jakmile jedním kliknutím aktivujete „Režim přístupu k Wi-Fi pro přátele z WeChat“, vaši přátelé se mohou během návštěvy bez problémů připojit k síti k Wi-Fi, aniž by museli zadávat heslo. Během online autentizačního procesu se připojení po 24 hodinách na chvíli vypne a opět spustí, což vám přináší větší pohodlí.
 • Chytrý
  rychlostní limit
  Chytřejší volba rychlostních limitů pro naplnění každodenních potřeb. Možnost nastavení priority hraní her, prohlížení webových stránek nebo sledování videí přináší vašemu životu intenzivnější prožitek.
 • Zrychlení
  jedním kliknutím
  Otevřete aplikaci, najděte panel nástrojů, klikněte na možnost „Akcelerace Wi-Fi jedním kliknutím“ a díky detekci multidimenzionální přesnosti získejte rychlejší síť.

Přitažlivý vzhled i v menší velikosti

Aktuální verze chytrého směrovače Mi Router 3C má vetší stabilitu, štíhlejší design a elegantnější texturu.
Zjistíte, že se skvěle hodí do jakéhokoli prostředí a stylu interiéru.
Navýšili jsme také kapacitu paměti na 64 MB a přidali na výkonu a plynulosti sítě.

Bezpečný přístup k síti pro 100 milionů online zařízení

Od uvedení chytrého směrovače Mi Router 3C na trh uplynuly již tři roky. 11. listopadu 2016 jsme poskytli přístup k síti 100 milionům chytrých zařízení.
Nová a odlehčená verze routeru nyní přináší vylepšení co do nákladů, tvaru i stability.
Chceme, aby si zábavného života s chytrými přístroji užívalo čím dál více lidí.