Robotický vysavač Xiaowa

Metodicky perfektní úklid
Zametání + vytírání | Samostatné plánování trasy | Sací výkon 1 800 Pa | 2 600 mAh kapacita baterie pro její dlouhou životnost
Samostatné plánování trasy a Samostatné zametání + vytírání
Samostatné plánování trasy a integrované vysávání a vytírání. V přístroji jsou zabudovány dvojité optické sledovací pohybové senzory inerciální navigace se dvěma gyroskopy pro plánování trasy v reálném čase. Vysoký sací výkon 1 800 Pa doplňuje systém mokrého stírání s rostlinnou biomimetikou, což umožňuje v rámci úklidového cyklu nejdříve vysávat a pak vytírat. Toto mistrovské dílo se pyšní technologií i designem a je světlým bodem vašeho života, čímž vytváří i vaši pohodu.

Systém dvojitého gyroskopu

Dvojité optické sledovací

Samostatné plánování trasy

Samostatné zametání + vytírání

Dálkové ovládání pomocí aplikace

sapphire
Dvojitý gyroskop pro rychlé rozpoznání provozního úhlu
Lineární úklid zabraňuje ježdění dokola
Vysoce přesný japonský gyroskop EPSON a německý gyroskopický systém BOSCH se 6 osami společně tvoří dvojitý gyroskopický systém omezující chyby v datech, k nimž dochází s jediným gyroskopem. Díky tomu robot komplexně vnímá změnu svého provozního úhlu a rovněž flexibilně upravuje polohu svého těla, aby úklid probíhal podle plánu. Při jízdě na rovném povrchu, překonávání překážek nebo i při zdvižení dokáže robot vždy nadále provádět lineární úklid, aniž by jezdil dokola.
„Elektrické oko“ přesně vypočítá každý postupný krok a mapa úklidu je stanovena přesně a bez vynechaných míst.
Vysokofrekvenční snímání podlahy obstarávají dvojité optické laserové + LED senzory sledování pohybu. Procesor digitálního signálu na základě porovnání, analýzy a zpracování snímků přesně vypočítává směr pohybu a umístění robotu. Uklizené a neuklizené oblasti mohou být na mapě snadno lokalizovány a identifikovány i ve složitém prostředí domácnosti, takže se snižuje možnost opakování či vynechání některého místa.
Aby si robot pamatoval informace z mapy pro efektivnější plánování úklidu a vytírání.
Je vybaven 13 typy čidel a pomocí dat z různých zdrojů se v reálném čase vytváří mapa úklidu, v níž jsou vyznačena místa, která již byla uklizena, nebo vynechána. Kromě toho jsou vysoce přesné senzory schopny rychle zaznamenat provozní úhel a vzdálenost, takže je zajištěna práce podle plánu, aniž by přístroj jezdil okolo. Nakonec vznikne velmi efektivní režim nejprve s úklidem do tvaru písmene Z a potom podél okrajů.
*Trasa úklidu může být naprogramována individuálně a její vyobrazení zde souží pouze pro informaci.
Automatické dobíjení a pokračování od místa přerušení
Žádný opakovaný úklid
Je podporována funkce pokračování úklidu od místa přerušení. Úklid velkého domu nelze provést najednou, robot se automaticky vrátí do dobíjecí stanice, kde se nabije na 80 % a pak obnoví úklidový cyklus od místa, kde předtím skončil. Bude-li robot pozastaven nebo přemístěn, můžete obnovit úklidový cyklus jeho umístěním na výchozí bod, aniž by se úklid opakoval.

Automatické dobíjení

Pokračování od místa přerušení

* Počet pokusů pokračování v úklidu od místa přerušení je omezen na 2 v rámci jednoho úklidového cyklu.
Účinné vysávání, a dokonce i mokré vytírání pro správný výsledek úklidu najednou.
Vysoký sací výkon 1 800 Pa doplňují 3D úklidové systémy jako postranní kartáč fungující příčně a otočný kartáč fungující svisle pro snadné zachytávání prachu, vlasů, smetí, přičemž budou důkladně vyčištěna prašná místa jako podlahy nebo spáry mezi dlaždicemi. Dále je připojen rostlinný biomimetický systém mokrého vytírání umožňující nejprve vysávání a pak vytírání při jednom přejetí, čímž je dosažen dvojnásobný čisticí efekt.
Vysoký sací výkon 1 800 Pa a výkonné čištění
. Ventilátor bez kartáčů a vysokým průtokem vzduchu vytváří maximální tlak vzduchu zhruba 1 800 Pa*, čímž umožňuje rychlé a účinné vysátí prachu nahromaděného na podlaze nebo koberci a rovněž přináší rychlý výsledek.
* Podle měření v laboratoři Roborock Lab se tlak vzduchu v úklidovém režimu MAX v praktickém použití rovná přibližně 1 800 Pa.
Konstrukce vysávání prachu usměrněným proudem vzduchu zajišťuje tichý provoz a čistotu.
Aerodynamicky uspořádaná vedení vzduchu jsou navržena se zahnutým ústím vytvářejícím oblast s vysokým statickým tlakem a výrazně vyšším sáním. Vzduchovod uvnitř stěn využívá trojdílné konstrukce na straně proudění vzduchu, která dovoluje nerušený průchod vzduchu a poskytuje vysoký statický tlak a současně tichý úklid.
Rostlinný biomimetický systém mokrého vytírání
Nová konstrukce systému mokrého vytírání napodobuje svým filtrem kořeny a stírací látkou listy. Dokáží organicky kontrolovat prosakování vody pro mokré vytírání po dobu 45 až 60 minut.* Při vytírání prosakuje voda jednotně. Stírací látka nebude nadměrně mokrá, když se vysavač zastaví.
* Údaje pochází z laboratoře Roborock Lab. Doba mokrého vytírání souvisí se stavem podlahy. Výsledek zkoušky je pouze orientační.
Prosakování vody inteligentně řídí
vysoce přesný filtr vodní nádrže
Vysoce přesný botanický biomimetický vaskulární složený filtr spojuje vodní nádrž a stírací látku. Filtr automaticky nasakuje vodou na kapilárním principu, aby se v látce drželo dostatečné množství vody. Když se vytírání zastaví a stírací látka neuvolňuje žádnou vodu, bude filtr řídit prosakování vody bez úniků.
Kompletně vybavená stírací látka pro
rovnoměrně uklizenou podlahu
Kombinace štěrbinové + vhodné konstrukce dovoluje úplné přilnutí stírací látky na vodní nádrž, aniž by se vlnil okraj. Stírací látka je stejně široká jako hlavní kartáč a funguje na principu vysávání a následného vytření. Vytírání je možné pouze po vysávání, aby se zabránilo vzniku bláta a bylo možné podlahu účinně vyčistit.
Vysunování zásuvky
bez nutnosti obracení
Přístroj podporuje odstraňování nečistot vytažením zásuvky, takže není nutné robota obracet, ale zásuvku jednoduše, rychle a snadno zasunete do spodní části přístroje.
Větší univerzalita znamená lepší společnost
Kromě inteligentního algoritmu a kvalitní schopnosti překovávání překážek je přístroj vybaven až 13 typy senzorů pro snadné provádění úklidu ve složitém prostředí domácnosti a se speciálními požadavky na úklid.
Vícesměrový senzor pro dobíjení
Senzor elektronického kompasu
Infračervený senzor zpomalení při nárazu
Nárazník
Detekční senzor nádoby na prach
Infračervený senzor dobíjení
Senzor proti pádu
Senzor sledování pohybu
Dvojitý gyroskop/akcelerometr
Senzor proti pádu
Ujetá vzdálenost a
senzor otáček ventilátoru
Zpomalený náraz pro ochranu nábytku
7 skupin infračervených zpomalovacích senzorů vytváří optickou zpomalovací síť, přičemž každý senzor detekuje překážku před sebou v reálném čase 50krát za vteřinu a s předstihem zpomalí a narazí pouze zlehka, aby byl chráněn samotný přístroj i nábytek.
Přejíždění překážek, úklid je možný i pod postelí
Detekce překážky infračerveným paprskem v reálném čase, stanovení druhu překážky v nárazníku po zpomalení, snadné přejíždění měkkých překážek, například závěsů nebo přehozů a také úklid na obtížně dostupných místech.
Přejíždění 2 cm vysokých překážek pro zajištění nepřerušovaného pohybu
Přístroj dokáže překonávat překážky vysoké až 2 cm, včetně běžných prahů nebo dalších předmětů, jako jsou kabely mezi nábytkem, stejně snadno jako zvládá pohyb po pevné podložce.
* Údaje týkající se přejíždění překážek změřila laboratoř Roborock Lab na kruhovém kabelu se střední výškou 2 cm. Výška přejížděné překážky bude ovlivněna různými tvary a materiály. Rozhodující bude skutečný stav. Schopnost přejíždění překážek může být omezena při montáži nádrže na vodu.
Úklid podél stěn
Robot vždy udržuje odstup od stěn, když se podél nich pohybuje, a svým vysokorychlostním postranním kartáčem čistí prostor u stěny.
Nezasekne se
Ve složitém prostředí domácnosti se bude aktivně pokoušet uniknout z míst, kde by se mohl zaseknout.
Silnější výkon pro koberce
Automaticky identifikuje a povoluje maximální sací výkon při vysávání podlahy s kobercem. Mimo koberec automaticky obnoví běžný sací výkon.
* Režim silnějšího výkonu pro koberce (Carpet Boost) je třeba povolit v aplikaci Mi Home. Nemusí se hodit pro některé koberce s dlouhým vlasem.
Prevence pádu
4 senzory proti pádu jsou nastaveny pro zjištění schodu v reálném čase a zabránění pádu, čímž zajišťují bezpečný úklid.
* Některé světlé schody mohou mít spouštěcí výšku až 7 cm, podle barvy podlahy.
Bodový úklid
Pro centralizované čištění nečistot na malé ploše stiskněte tlačítko bodového úklidu (Spot Cleaning) a spusťte příslušný režim, kdy bude robot uklízet v kruhu kolem své pozice s poloměrem 1,2 m.
Virtuální zeď
Virtuální zdi jsou přesně zjistitelné dvojitým senzorem elektronického kompasu, který nabízí přesnější zablokování oproti jednomu elektronickému kompasu. Jedna virtuální zeď nebo kombinace více takových zdí umožňují stanovit oblast, která se nebude uklízet, aby byl zajištěn bezpečný uklízený prostor.
Nádoba na prach o objemu 640 ml, kterou lze každý týden bez obav vyčistit
Nádobu na prach čistěte týdně a omezte manuální zásahy. Utěsněná nádoba na prach kategorie FIP je navržena tak, aby se prach nemohl dostávat ven ani po dlouhé době používání. Velký omyvatelný filtr kategorie E11 dovoluje projít čistému vzduchu, zatímco filtruje špínu a nečistoty a zabraňuje tak druhotnému znečištění. Filtr je vybaven detekcí, aby se zabránilo situacím, že zapomenete filtr nasadit, přičemž by se mohl poškodit ventilátor.

640ml

Velká nádoba na prach

FIP

Metoda utěsnění

E11

Umývatelná síťovina
3stupňový systém prevence zachytávání vlasů pro bezpečnější úklid
Hlavní kartáč, postranní kartáč a všesměrová kolečka jsou navržena tak, aby se do nich nezamotávaly chomáče a bránila zanesení vlasů do ložisek a ucpání motoru. Dále je dodáván zahnutý čisticí nástroj určený k účinnému čištění vlasů z hlavního kartáče pro ještě kvalitnější úklid.

Ložisko kartáče nezachytávající chomáče

Všesměrová kolečka nezachytávající chomáče

Postranní kartáč nezachytávající chomáče

2600mAh lithiová baterie zajišťující dobrou výdrž
Vysoce kvalitní a velké množství energie obsahující baterie 18650 je schopná nepřetržitého 1,5hodinového provozu a v kombinaci s funkcí automatického dobíjení odpovídá požadavkům na úklid různě velkých domů. Dobíjecí mechanismus se stejnosměrným napětím je speciálně navržen pro zajištění dlouhé a spolehlivé životnosti baterie.
* Tyto údaje byly změřeny v laboratoři Roborock Lab na dřevěné podlaze. Skutečný výsledek se může lišit podle prostředí a způsobu použití.
Technologie všesměrového dobíjení zajišťuje nepřetržitou dostupnost
Přístroj je vybaven všesměrovým dobíjecím senzorem zachytávajícím dobíjecí signál v úhlu 360°, připojuje dobíjecí stanici a na mapě plánuje trasu pro rychlé dobíjení. Současně je vysílán signál pro zabránění nárazu do nabíjecí stanice, který brání kolizi se stanicí.
Inovativní, originální, modulární, robustní a odolný
6 modulů (všesměrová kolečka, hlavní kartáč, postranní kartáč, 2 kolečka, baterie) lze samostatně demontovat, aby byla zajištěna efektivnější údržba.
Dálkové ovládání aplikací, abyste měli vše pod kontrolou
V aplikaci Mi Home můžete kdykoliv dálkově spouštět úklid a kontrolovat provozní stav a mapu úklidu robotu v reálném čase. Budete se cítit dobře, když se vrátíte domů z práce a budete mít čistou podlahu. Přednastavení, spouštění, zastavování nebo rušení úklidových úkolů lze provádět jediným dotykem. Kromě toho můžete dálkově aktualizovat software robotu a nepřetržitě aktualizovat jeho algoritmus, aby pracoval chytřeji.

Mapa v reálném čase

Časovač úklidu

Online aktualizace

Začněte zlepšovat své pohodlí pomocí našeho přístroje
Kombinace atraktivního vzhledu, jednoduchého designu, čistě zakulacených linií těla a pláště kategorie IMR vytváří jemné umělecké dílo.
* Není-li výslovně uvedeno jinak, jsou výše uvedené údaje interně získány či shromážděny v Roborock. Skutečný výsledek se může lišit podle prostředí a způsobu použití.