Mi QiCYCLE Electric Folding Bike

Torzní sensor přizpůsobuje výkon aktuální potřebě a činí z cestování po městě snadnou a zábavnou záležitost
Sledujte reklamní videoklipy
 • Asistovaná jízda na vzdálenost 45 km

  na jedno nabití s 18650 lithiovou baterií
 • Torzní sensor vhodně kombinuje

  sílu cyklisty s příkonem elektrické energie
 • sílu cyklisty s příkonem elektrické energie

  rychlost, ujetá vzdálenost, měření výkonu a spotřebované kalorie
 • Elektrokolo

  je ve skládacím provedení

Torzní sensor

Mám pocit, jako by se mé síly znásobily

Mijia elektrický motor umožňuje asistovanou jízdu skládacího kola a je vybaven torzním sensorem „TMM Torque Sensing Technology“. Automaticky dochází ke snímání síly, kterou cyklista při šlapání vynakládá a systém uvolňuje odpovídající množství elektrické energie pro asistovanou jízdu. Připadáte si, jako kdyby se síla vašich nohou najednou umocnila. Zásah asistovaného šlapání je přitom hladký a přirozený, stejně jako řízení je citlivé a jednoduché. Snadná jízda pak pro vás bude pokaždé zábavou.

Nevídaný zážitek z jízdy na kole, požitek z volné jízdy

Torzní sensor sleduje sílu, která se vynakládá na šlapání a z ní usuzuje na vaše úmysly v probíhající jízdě. Odpovídajícím způsobem uvolňuje elektrickou energii tak, aby co nejlépe odpovídala vašemu přání, což činí z jízdy vynikající zážitek. Potom již nic nebrání zábavné a bezstarostné jízdě.

Torzní snímač přenáší informace o síle, kterou vyvíjí cyklista na pedály.
Tyto údaje jsou předávány do řídicí jednotky motoru (MC).

Tyto údaje jsou předávány do řídicí jednotky motoru (MC).

Řídicí jednotka motoru (MC) potom stanoví, jak velký výkon je zapotřebí a zdvojnásobí sílu cyklisty.

Při jízdě vpřed motor pohání přední kolo.

250WVysokootáčkový bezkartáčový motor

Výkonný stroj pohánějící kolo
V porovnání s obyčejnými motory má vysokootáčkový 250 W bezkartáčový motor vysoký krouticí moment.
Magnetický odpor je nízký, zrychlení nastupuje rychleji, hmotnost je nižší a jízda proti větru je snazší.

Palubní počítač

Palubní počítač umožňuje cyklistovi nejenom přepínat mezi čtyřmi rozsahy asistované jízdy, ale také v reálném čase zobrazuje údaje o jízdě: výkon, rychlost, ujetou vzdálenost.

 • Režim ovládání výkonu
 • Sledování údajů o jízdě
 • Sledování technického stavu kola

Čtyři režimy asistované jízdy se vypořádají s různými jízdními požadavky

Mijia skládací elektrokolo s asistovaným pohonem má zabudované čtyři jízdní režimy, které lze snadno přepínat pomocí palubního počítače umístěného na řídítkách. V každém režimu je k dispozici odlišný elektrický výkon tak, aby co nejlépe vyhovoval aktuálním jízdním požadavkům.

*Jako příklad se uvádí šlapání cyklisty o výkonu 60W
Režim lidské síly:
Bez asistovaného šlapání :
 • Režim fitness

  Bez elektrického příkonu, kolo funguje jen jako běžný bicykl, poháněný pouze silou cyklisty Vhodné pro cvičení a fitness

 • Ekonomický režim

  Elektrický výkon přirozeně doplňuje šlapání vyvíjené cyklistou „Navýšení“ o 50 %, úspora energie Nízká spotřeba, dlouhá dojezdová vzdálenost

 • Vyvážený režim

  Elektrický výkon přirozeně doplňuje šlapání vyvíjené cyklistou „Navýšení“ o 100 %, elektrický příkon a vynakládaná síla cyklisty jsou v rovnováze

 • Režim se zvýšeným elektrickým příkonem

  Elektrický příkon přirozeně doplňuje vynakládanou sílu cyklisty „Navýšení“ o 150 %, vhodné pro jízdě do vrchu Vhodné v kopcovitém ternu, či pro rychlou jízdu

Sledování údajů vám pomůže, abyste se každým dnem zlepšovali.

Mijia skládací elektrokolo s asistovanou jízdou má zabudovaný modul pro záznam dat, zobrazování aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti, aktuálního výkonu na pedálech, spotřeby kalorií a ostatních údajů na displeji palubního počítače, který je umístěn na řídítkách. Každý den se budete zlepšovat, každý den bude pro vás báječný, se spoustou zábavy.

Výkonná lithiová baterie může zajistit dojezd okolo 45 km

Mijia skládací elektrokolo s asistovanou jízdou používá výkonnou 18650 lithiovou baterii2, která umožňuje dojezd cca 45 km, což splňuje požadavky na běžné denní dojíždění. Baterie je připevněna k horní trubce hlavního rámu kola a konstrukce držáku umožňuje její sejmutí pro opravu či dobíjení mimo kolo.
① Údaje se uvádí pro asistované šlapání v ekonomickém režimu, se zátěží 75 kg, při rovnoměrné rychlosti 20 km/h a na městské vozovce s tvrdým povrchem (dlažbou).
② 18650 lithiová baterie má dvě výrobní verze – Panasonic a Samsung s trvalým příkonem Pájené spoje jsou lehké a vzhledné při zvýšené pevnosti.

SHIMANO®
Třístupňový převodník
Jízda bez pomoci elektromotoru

Mijia skládací elektrokolo s asistovanou jízdou je vybaveno třístupňovou převodovkou Shimano.
Jsou nastavitelné tři rychlostní režimy: „pohodlná“, „standardní“ a „rychlá“ jízda.
S pomocí elektrického motoru je zážitek z jízdy mnohem uvolněnější a příjemnější.
Při jízdě nepotřebujete vynakládat příliš velkou námahu.

Město sice nelze složit do menšího tvaru, ale kolo ano.

Při cestování po městě není nejdůležitějším předpokladem luxus. Namísto toho, aby člověk uvízl v koloně na jednom místě, je potřebné cestovat nalehko a být flexibilní. Jít třeba pěšky a být sledován závistivými zraky ostatních. Integrované nosníky kola lze po délce sklápět, přičemž celý úkon je jednoduchý; hlavní trubka se neskládá, což zcela vylučuje nebezpečí snadného složení za jízdy po delší době jízdy, jak se tomu stává u konvenčních skládacích kol.

*Veškeré údaje jsou výsledky udávané společností Riding Lab. V praxi se mohou objevit odchylky od těchto údajů vlivem odlišných objektivních podmínek.
K tomu, aby nedošlo k nežádoucímu ovlivnění funkcí výrobku a jeho celkového vzhledu, i k posílení spokojenosti uživatelů, může dojít k úpravám některých detailů výrobku. Zajistěte si proto nejnovější údaje o výrobku.