Ninebot mini

Pro mladé a odvážné

Velmi snadno přenosný, naučte se ho ovládat v pouhých 3 minutách
Ujeďte až 22 km na jediné nabití, používá více než 15 bezpečnostních prvků

Každá jízda je novým dobrodružstvím

Život sám je jedno velké dobrodružství a my si ho musíme pořádně vychutnat. Postavte se na náš Ninebot mini a nechte se ohromit průkopnickou technologií, která ho pohání. Vozidlo je vybaveno samovyvažovacím mechanismem a snadno se rozjíždí pouhým lehkým nakloněním těla. Jednodušší ovládání jízdy je umožněno díky kombinaci pokročilých ovládacích algoritmů, přesných senzorů a vysoce výkonných procesorů. Vydejte se za novým dobrodružstvím a ujeďte až 22 km na jediné nabití.

 • 3 minuty
  K osvojení ovládání
 • 4X
  Rychlejší než chůze
 • 15°
  Zdolá sklon
 • 22km
  Výdrž baterie
 • LED světla
  Automatické osvícení

Staňte se mistrem v pouhých 3 minutách

Náš Ninebot mini je navržen tak jednoduše, abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny nácvikem a mohli začít hned. Prostě se na něj postavte a během několika minut z vás bude profík. Ergonomický design tohoto vozidla v sobě zahrnuje spoustu precizních senzorů, které zachytí i nejjemnější pohyby, a to až 200krát za sekundu, a postarají se tak, abyste zůstali celou dobu v rovnováze. Inovativní řídicí jednotka Leansteer® ovládaná koleny vám umožní snadno a přesně Ninebot řídit, takže se stabilitou nebude nejmenší problém.

 • Nastupte si a rozjeďte se dopředu
 • Jeďte pozadu
 • Jízda i do kopce
 • Poradí si i s menšími překážkami

4x rychlejší než chůze

Dva vysoce výkonné 700wattové motory

Ninebot mini je možná malý, ale svým výkonem předčí všechna očekávání. Váží pouhých 12,8 kg a dokáže jet až rychlostí 16 km/h, což je 4násobek rychlosti běžné chůze. Můžete s ním dokonce vyjet až 15° svah a poradí si i s rozličnými podmínkami na silnici, a to aniž by ztratil cokoliv ze své bezpečnosti či stability. Ninebot vás překvapí svou stabilitou a výkonem, který je zajišťován dvěma motory s celkovým výkonem 700 W a okamžitým výkonem až 2000 W. Výkonem se může skoro rovnat motorce, ale s mnohem nižší úrovní hluku a také mnohem jednodušší údržbou.

 • 700w
  Dva vysoce
  výkonné motory
 • 16km/h
   
  Maximální rychlost
 • 70Nm
   
  Maximální točivý
  moment

Lehce se přizpůsobí silnici

Snadno zdolá svah se sklonem
až 15° i drobné překážky

S vozidlem Ninebot mini Vás při každé cestě čekají nová dobrodružství. Samotný motor by k zajištění celkové stability a bezpečí nestačil, proto naši inženýři vymysleli speciálně navržený algoritmus dynamického výkonu, který automaticky identifikuje podmínky a terén, na kterém se pohybujete, a dynamicky pak dané situaci přizpůsobí váš okamžitý výkon.

Když se přiblížíte k překážce, výkon se okamžitě zvýší. Tím se zvýší i stabilita Ninebot mini, takže můžete přes překážku bez problémů přejet. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozek a pečlivě zkonstruované podložky absorbující nárazy, což výrazně snižuje náhlé otřesy. Ninebot také získal certifikát stupně krytí IP54, což zaručuje, že na něm můžete jezdit i v dešti.

 • V děšti/mokru
 • Na písku i kamíncích
 • Do kopce
 • Přes drobné překážky
 • Na keramické dlažbě

Kombinuje v sobě bezpečnost a skvělý vzhled

Automatický systém rozsvěcení barevných LED světel

Pro vaše bezpečí jsme přidali systém svícení, který se skládá z automatických předních světel a koncových LED světel. Přední světla s dosvitem až 5 m vám posvítí na cestu. 2 zadní světla při výchozím nastavení svítí modře. Při brzdění se ale barva změní na červenou a při zatáčení vlevo či vpravo na žlutou.

Celý systém svícení byl navržen pro vaši bezpečnost, ale je i nečekaně vizuálně působivý. Nastavte si zadní světla podle svého přání – na výběr máte z více než 16 milionů barevných odstínů a kombinací. Takže si při jízdě na Ninebot mini budete připadat skoro jako při vstupu na taneční parket, hned připraveni zazářit.

 • Přední světla
 • Koncová světla
 • Signalní světla
 • Brzdová světla

Jízda bez řidiče
Díky Bluetooth si s ním můžete hrát, jakoby
se jednalo o obří auto na dálkové ovládání

Ovládejte Ninebot mini dvěma různými způsoby. Postavte se na něj a rozjeďte se, nebo ho ovládejte dálkově přes Bluetooth na vašem telefonu. Otočte ho o 360° a snadno nastavte rychlost i směr pomocí telefonu. Nyní svůj Ninebot mini můžete použít k dárkové donášce nebo s ním dokonce pořádat závody s kamarádem, aby se ukázalo, čí Ninebot vyhraje.

Výdrž baterie až na 22 km

Ninebot mini má baterii s neuvěřitelnou výdrží až na 22km jízdu. Je vybaven vysoce výkonným lithiovým akumulátorem s kapacitou 18 650 mAh, který průběžně dosahuje výkonu až 1200 W, a je tudíž více než vhodný pro delší cesty.

Tato prodloužená výdrž není zajišťována pouze baterií samotnou, ale také díky chytrému systému správy jednotky baterií. Ten monitoruje stav nabití každé baterie v konkrétním okamžiku a dále rozkládá zátěž, pokud se některá baterie začíná vybíjet. Také vám automaticky odešle na telefon varování, abyste byli při každé jízdě v bezpečí. Takže s Ninebot mini pojedete dál, déle a bezpečněji.

Samoučící mechanismus. Nechte se pohltit jízdou.

Zatímco vy si zdokonalujete své řidičské umění, Ninebot mini se průběžně učí také, aby vám jízdu ještě více usnadnil. Tento chytrý samoučící algoritmus je výsledkem kombinace znalostí nashromážděných firmami Ninebot i Segway za více než 10 let působení v oboru. K snímání pohybu vašeho těla vozidlo využívá zabudované senzory, které přesně zachycují váhu, pohyb, rychlost, teplotu a výkon, a tyto informace pak zpracovává v algoritmu, který se vám plně přizpůsobí. Jezděte lépe a bezpečněji díky společníkovi, který vám naprosto rozumí.

 • Muž
 • Žena

Odemknutí i ovládání
pomocí vašeho telefonu

Ninebot mini lze snadno ovládat přes Bluetooth z vašeho telefonu. Telefon vám neslouží jenom jako klíč – jakmile se zamčený Ninebot mini někdo pokusí ukrást, spustí se alarm vozítka a výstražné upozornění přijde také na váš telefon.

Podívejte se na obrazovce přístrojové desky na svou aktuální rychlost nebo Ninebot použijte jako obří auto na dálkové ovládání. Segway má také vestavěný diagnostický mechanismus, který vás upozorní na jakékoliv nalezené odchylky a navrhne vhodný způsob řešení. Pravidelně vám budou chodit aktualizace firmwaru a nastavení si můžete přizpůsobit podle svých preferencí.

 • Alarm proti krádeži
 • Přístrojová deska
 • Analýza stavu přístroje
 • Nastavení přizpůsobeno zákazníkovi
 • Aktualizace firmwaru
 • Příručka pro nové uživatele

Lehký a kompaktní

Váží pouhých 12,8 kg a snadno se vám vejde do kufru auta

Když jsme Ninebot mini navrhovali, chtěli jsme se ujistit, že bude přenosný a skladný, aby se vám jak snadno nesl, tak i bez potíží vešel do auta. Zároveň bylo potřeba, aby byl ultra lehký a odolný. Naši inženýři tedy zkoumali možnosti užití materiálů používaných v leteckém průmyslu a našli ideální řešení – rám zkonstruovaný ze slitiny hořčíku. Právě díky němu je Ninebot mini tak robustní a odolný, přestože váží pouhých 12,8 kg. Jeho design je pečlivě promyšlen do posledního detailu – řídicí jednotka, kterou se se Ninebot mini ovládá, vám také poslouží jako pohodlné držátko při jeho přenášení. Takže máte další záminku, proč si ho vzít s sebou na víkend nebo si ho uložit do auta, abyste ho měli vždy po ruce.

Protiskluzové pneumatiky,
ráfky ze slitiny hořčíku

Pro bezpečí a pohodlí našich uživatelů jsou kvalitní pneumatiky a ráfky zásadní. Naši inženýři použili 10,5" kola s dušovými pneumatikami plněnými vzduchem zajišťujícími prvotřídní odolnost vůči nárazům. Tyto pneumatiky mají také speciálně navržený vzorek, který při jízdě skvěle vyrovnává nárazy a pohlcuje otřesy. Ve srovnání s jízdou na typicky používaných 6" nebo 8" kolech je tak jízda mnohem hladší s viditelně lepšími tlumícími účinky.

Rám vyroben ze sloučeniny užívané
v leteckém průmyslu

Ninebot mini je vyroben ze slitiny hořčíku běžně užívané v letectví, jelikož je ultra lehká a velmi odolná. Samotný rám z hořčíkové slitiny váží jen 0,6 kg, skvěle pohlcuje nárazy, je pružný, výborně rozkládá teplo a zvládne odolat ještě vyšším zátěžím než slitiny hliníkové. Rám je také natřen ochrannou vrstvou, která je odolná vůči korozi, a bez problémů tak přežije jakoukoliv cestu, na niž se vypravíte.

15 typů bezpečnostních prvků

Při výrobě Ninebot mini nám vždy leželo na srdci bezpečí našich uživatelů. Při výrobě jsme spojili více než 16 let zkušeností firem Ninebot i Segway a více než 400 patentovaných technologií, aby naše prvky zabezpečení předčily všechny ostatní. Abychom mohli zaručit jeho výkonnost a nadstandardní odolnost, byl také Ninebot mini důkladně prověřen při více než 50 testech spolehlivosti, kde dosáhl až armádních standardů. Samozřejmě ale, ačkoliv jsme na naší straně udělali všechno, co jsme udělat mohli, pro Vaše bezpečí jste nejzásadnější právě Vy – jen vy se můžete rozhodnout, jak se při řízení zachováte a zda se budete bezpečně držet na správné straně silnice.

 • Při zdvihnutí se zastaví
 • Zastaví se při pádu na zem
 • Upozornění při snížení rychlosti
 • Protiskluzové pneumatiky
 • Navrženo na obnovu po havárii
 • Chybové hlášení a černá skříňka
 • Při zapnutí se sám zkontroluje
 • Inteligentní systém správy baterií

Průkopník mezi samovyvažovacími vozidly

Firmy Ninebot a Segway jsou vynálezci a výrobci prvních samovyvažovacích vozidel. Segway byl navržen a vyvinut společností DEKA, výzkumnou a vývojovou společností Deana Kamena. V roce 2005 dostal japonský předseda vlády Segway jako dárek od prezidenta Spojených států amerických a v roce 2008 ho dokonce použili na pódiu během Olympijských her v Pekingu. A pro pohodlnější přepravu po rozlehlejších prostorách ho běžně používá i většina bezpečnostních pracovníků.

Dean Kamen má velké ambice změnit svým vynálezem celý svět. Jednou řekl médiím, že ačkoliv dnes ještě po jeho chytrém samovyvažovacím vozidle nebaží všech 6 miliard lidí, je to prý podle něj jen otázka času. A dnes jsme se této předpovědi zase o krok přiblížili. S novým Ninebot mini, který v sobě kombinuje více než 16 let zkušeností firem Ninebot i Segway, je zase o něco jednodušší si představit, že samovyvažovací vozidla budou v budoucnu součástí každé domácnosti.

Ninebot mini

Pro mladé a odvážné

 1. Naměřeno při okolní teplotě 25 °C, s Ninebot mini plně nabitým, jezdcem vážícím 70 kg a při rychlosti 15 km/h.
 2. Jde o srovnání s průměrnou rychlostí chůze dospělého jedince, která činí 1 m/s (cca 3,6 km/h). Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na stavu silnice, teplotě a stavu baterie.
 3. Nepoužívejte prosím Ninebot mini k jízdě na sněhu, ledu nebo blátě.
 4. Aplikace pro Ninebot mini je kompatibilní pouze se zařízeními s operačními systémy Android 4.3 nebo vyšším a iOS 7.0 a výše.
 5. Pozorně si prosím přečtěte bezpečnostní pokyny.
 6. V dubnu 2015 byla společnost Segway Inc. převzata společností Xiaomi.
 7. DEKA Research and Development Corp. Dean Kamen