Minimalistický a přesto moderní design elektrokoloběžky Mi Electric Scooter vyhrál prestižní ocenění Red Dot Award „Nejlepší z nejlepších“ a také iF Design Award 2017. Elektrokoloběžka Mi Electric Scooter má pokrokový design, který je inspirací a přibližuje se dokonalosti, právě tak jako vás přibližuje k cíli vaší cesty.

Funguje stejně jednoduše, jako vypadá

Každý aspekt elektrokoloběžky Mi Electric Scooter byl navržen k jednoduchosti.
Rám koloběžky, komponenty i doplňky využívají tentýž geometrický design, který klade důraz na použitelnost pro uživatele.
Koloběžku probudíte k životu jediným tlačítkem a červené doplňky jí dodají na modernosti.
Elektrokoloběžka Mi Electric Scooter vám zaručí skvělý vzhled i pocit z jízdy.

 • Minimalistický design Jednotný geometrický vzhled prvků
 • Stvořena k pohodlí
  Tvarovaná spodní plošina
 • Skládací Jednoduchý skládací mechanismus

Složí se ve 3 jednoduchých krocích

Přidržte páčku, složte, zacvakněte

Jednoduše stiskněte páčku, složte a zacvakněte zvonek koloběžky do západky na zadním kole.
Výsledkem je kompaktní a bezpečný tvar, který skvěle poslouží při uskladnění elektrokoloběžky Mi Electric Scooter doma, v kanceláři nebo v autě.

Rám z leteckého hliníku

Váží pouhých 12,2 kg

Pevný rám koloběžky je vyroben z leteckého hliníku typického svou nízkou hustotou a vysokou konstrukční pevností.
Také má skvělou tepelnou vodivost a je vysoce odolný vůči korozi, díky čemuž vydrží déle.
Díky váze pouhých 12,2 kg je elektrokoloběžka Mi Electric Scooter perfektně uzpůsobena k přenášení a manévrování na schodech a chodníku.

Protiskluzová držadla

Poskytují pohodlné uchopení a skvělou kontrolu nad koloběžkou,
dokonce i při delších jízdách.

Rychlost pod kontrolou

Zlehka přitlačte plyn směrem dolů a přidávejte,
dokud nedosáhnete požadované rychlosti.

Přehled o stavu baterie jediným pohledem

Díky 4 LED kontrolkám na ovládacím panelu vždy uvidíte, kolik energie vám ještě zbývá.

Ovládání tlačítka napájení[2]

Jedním stisknutím koloběžku zapnete. Pro vypnutí tlačítko na okamžik přidržte. Pokud je elektrokoloběžka Mi Electric Scooter zapnutá, jedním krátkým stisknutím zapnete/zhasnete světla. Pro přepínání mezi normálním a úsporným režimem stiskněte tlačítko dvakrát po sobě.

Výkonná
přední světla

Pro noční jízdu jsou světla naprosto nezbytná, a přesto je ne všechny koloběžky mají. Elektrokoloběžky Mi Electric Scooter jsou z bezpečnostních důvodů vybaveny vysoce výkonnými 1,1W světly s dosahem až 6 metrů.

Červená zadní světla
pro brzdění

Při brzdění se zadní světlo pro výstrahu ostatním chodcům a vozidlům na silnici jasně červeně rozsvítí.

Dvojitý přední a zadní
systém brzdění

Používá kotoučovou brzdu a také regenerační protiblokovací brzdný systém e-ABS pro efektivní a citlivé brzdění s brzdnou dráhou pouhé 4 metry.[3]

Pneumatiky tlumící nárazy
pro hladší jízdu

Obě 8,5" velká kola skvěle pohlcují nárazy a mají protiskluzový vzorek. To v kombinaci s 250W bezkartáčovým stejnosměrným motorem se stabilním výkonem zajišťuje elektrokoloběžkám Mi Electric Scooter skvělý zážitek z hladké jízdy.

Baterie s výdrží na 30 km[4]
a chytrým řízením spotřeby

Několik 18650mAh vysokokapacitních lithiových baterií dodávaných společností LG zajistí až 30 km jízdy na jediné nabití.
Chytrá správa spotřeby prostřednictvím aplikace zobrazí stav baterie a okamžitě vás upozorní, pokud by se vyskytl problém.

 • Ochrana
  proti zkratu
 • Nadproudová
  ochrana
 • Ochrana
  proti přebití
 • Ochrana
  proti podbití
 • Tepelná
  odolnost
 • Automatický přechod
  do spánkového režimu
  při podpětí

Obnovuje a regeneruje energii

Aby se prodloužila životnost baterie, elektrokoloběžka Mi Electric Scooter přeměňuje při zrychlení kinetickou energii na elektrickou, kterou následně ukládá. Také regenerační brzda se podílí na vyšším výkonu, čímž napomáhá nouzovému brzdění a zároveň prodlužuje životnost baterie.

Jízdní statistiky na dosah v mobilu

Změňte si svůj telefon na přístrojovou desku. Jednoduše ho propojte přes Bluetooth s elektrokoloběžkou Mi Electric Scooter a v aplikaci se můžete podívat na svoji aktuální rychlost, výdrž baterie a další jízdní statistiky v reálném čase. Aktualizace firmwaru vám vždy zajistí nejlepší možný zážitek z jízdy.

 • Aktualizace firmwaru
 • Jízdní statistiky

Tempomat[5]

Elektrokoloběžka Mi Electric Scooter využívá unikátní algoritmus na obdobné bázi, jako jsou adaptivní tempomaty u aut, který přijímá signál ze snímače rychlosti a udržuje tak plynulé a stabilní tempo jízdy. Díky tomu se snižují nároky na uživatele a jeho únava a zároveň je tím umožněno optimální využití baterie při delších jízdách.

1. S odkazem na průměrnou rychlost chůze dospělého jedince, která je přibližně 1 m/s nebo 3,5 km/h.

2. Prosím pozorně si přečtěte uživatelskou příručku.

3. Brzdná dráha 4 metry byla naměřena při rychlosti 20 km/h, teplotě vzduchu 20 °C, zátěži 75 kg, tlaku pneumatik 35 PSI a na rovném suchém asfaltu.

4. Výdrž baterie na 30km jízdu na jediné nabití byla naměřena v těchto podmínkách: zátěž 75 kg, teplota 25 °C, rovná silnice bez silného protivětru, úsporný režim a konstantní rychlost 15 km/h. Aktuální životnost baterie se může měnit v závislosti na různé hmotnosti zátěže, teplotě, rychlosti větru, provozních zvyklostech a dalších faktorech.

5. Tempomat se nedoporučuje při rychlosti vyšší než 25 km/h, na točitých trasách, v silném provozu nebo při dešti či sněhu.

* Uvedená data se zakládají na interních laboratorních testech prováděných v kontrolovaných podmínkách. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na konkrétním využití a okolních podmínkách.