Mi Scooter pro
Výkonnější, rychlejší

Multifunkční ovládací panel, výdrž baterie
45 km na jedno nabití, šestinásobek rychlosti chůze

Ocenění Red Dot 2017 Good Design (Dobrý Design)

Nejlepší z nejlepších
Mi Scooter pro, s vynikajícím designem, pečlivě vyrobený, s chytrým konceptem skládání a zážitkem z inteligentního provozu, získal Cenu za nejlepší design Red Dot Best Design Award 2017 (ocenění Red Dot 2017 nejlepší z nejlepších)
2017 Ocenění Japan Good Design Ocenění 100 nejlepších (Good Design Award2017 Best 100)

Začíná to ráno

Sluneční svit, svěží vzduch, setkávání se s lidmi, zhlédnuté scenérie
Ať jste odkudkoli, ať míříte kamkoli

Stav vozidla je důvěrně známý

Bluetooth, upozornění na poruchy, všemu jasně rozumíte prostřednictvím ovládacího panelu

Jedno tlačítko, mnohonásobná funkčnost

Ve vypnutém stavu krátce stiskněte spínač k zapnutí vozidla; ve stavu napájení dlouze stiskněte spínač nejméně na 3 vteřiny k vypnutí vozidla; krátce stiskněte spínač: zapněte/vypněte denní svítilny; stiskněte spínač dvakrát souvisle: přepněte rychlostní režim.

Tři rychlostní režimy, přepínejte podle přání

Úsporný režim (ECO), standardní režim (D), sportovní režim (S) K přepnutí režimu stiskněte spínač dvakrát, abyste si snadno poradili s různými jízdními podmínkami.

Zobrazení napájení a rychlosti, viditelné na první pohled

Zbývající energie baterie se zobrazuje v reálném čase a připomíná vám tak, abyste včas dobili; při jízdě ukazuje rychlost. Hodnota rychlosti jízdy se zobrazuje v reálném čase a připomíná vám tak, abyste jeli bezpečně.

Touha po kráse

Vypusťte mládí na silnici, ať se snaží.
Máte sny, básně a vzdálenosti.
Jsem váš věrný společník.

Výdrž 45 km na jedno nabití

Pojede s vámi i do vzdálenějších míst Vysoce bezpečná 18650 baterie, kapacita baterie 474Wh, vysoký výkon a vysoké napájení, vysoká rychlost a vysoká účinnost Přímo, až do vzdálenosti 45 km. Inteligentní systém správy baterie, šest chytrých způsobů ochrany, výkon a bezpečnost Aplikace, která vám dodá informace o kvalitativním stavu napájecí sady prostřednictvím mobilní aplikace a okamžitě vás tak upozorní na případný problém.

Inteligentní systém správy baterie
Šest chytrých způsobů ochrany

Světelné reflektory

Když řídíte v noci a zapnete reflektory, je osvícena i cesta před vámi.

Dvojitý brzdný systém

120mm diskové brzdy, přední kolo s E-ABS protiblokovacím brzdovým systémem, zadní kolo s větraným diskovým brzdným systémem, se znatelně účinným brzděním a rychlou reakcí pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu.

Bezpečnostní výstražné zadní světlo

Při stisknutí brzdové páky zadní výstražné světlo souvisle bliká jako upozornění pro vozidlo za vámi. Ať už je den nebo noc, vaše bezpečí je spolehlivě chráněno.

Přední a zadní 8,5palcové pneumatiky
Pohodlné na většině dláždění

Přední a zadní pneumatiky jsou 8,5palcové, z kaučukové směsi. Plášť má dobré tlumicí vlastnosti a vysokou přizpůsobivost vozovce. Přes většinu povrchů přejedete lehce, což snižuje drncání a poskytuje tak příjemný zážitek z jízdy

Návrat k srdci

Noc je tichá
I srdce tvrdě pracuje
Zapomeňte na úzkost a vyčerpání
Klid v duši pro příjemný zážitek z okamžiku lehkosti

Jednoduchý design

V souladu s krásami podél cesty.
Od rámu až po doplňky mluvíme řečí jednotného a jednoduchého geometrického designu. Trup je vyveden v klasické černé, detaily jsou zdobené čínskou červení, dvě barvy.
Harmonie a krása, interpretace jednoduché designové estetiky. Ať už jede po silnici, nebo je zaparkovaný u stanice, přináší vždy nádherný vizuální zážitek.

Rychlé složení jen ve 3 vteřinách

Snadná přeprava v kufru auta Jedním kliknutím a jedním stlačením tlačítka lze kompletně složit. Problémy s manipulací a uskladněním snadno vyřešíte umístěním do kufru. Trup vyrobený ze slitiny hliníku letecko-kosmické úrovně s nízkou objemovou hmotností Prvotřídní vlastnosti, celé vozidlo váží pouhých 14,2 kg. Snadno jej převezete kamkoli a kdykoli.

Vybavený systémem rekuperace energie

Výdrž, která trvá ještě déle
Při řízení elektrického skútru Mijia stiskněte brzdu nebo uvolněte pedál akcelerátoru.
Spustíte systém rekuperace energie, čímž konvertujete něco z vlastní kinetické energie do elektrické energie, která je uložena do akumulátoru. Pozdější využití získané energie pomáhá zvýšit výdrž.

Chytrá správcovská aplikace

Nová generace funkcí pro mobilní telefony s využitím Bluetooth a dotykového ovládání
Aplikace pro upgrade firmwaru, spínač zámku, monitoring jízdních údajů
(ujetá vzdálenost, rychlost, zbývající energie apod.)
Tempomat pomáhá snižovat napětí v řidičově ruce.
Nastavená rychlost vozidla šetří nejen námahu, ale také elektřinu.

1) Při plném výkonu, 75kg nákladu, 30 stupních Celsia, vlhkosti 70 %, rychlosti větru 3, tlaku v pneumatikách 50PSI, plochému povrchu silnice, měřeno v úsporném režimu (ECO) v rychlosti 15 km/hod., skutečná výdrž se může lišit v závislosti na nákladu, teplotě, rychlosti větru a různých vlastnostech vozovky.
2) Normální rychlost chůze člověka se počítá jako 1 m/s, 3,6 km/hod. a kontrastní rychlostí jízdy produktu je sportovní režim (S).
3) 6061 hliníková platforma zlatý materiál, náklad 100 kg, výška pádu 200 mm, opakováno třikrát, rám není zdeformovaný, zlomený.
4) Nedoporučuje se zapínat tuto funkci na rychlost vyšší než 15 km/hod., na silnicích se zatáčkami, v silném provozu a za deště či sněhu.