Mi In-Ear Headphones Pro

Bohatší hudební zážitek
Dynamické + vyvážené ovladače
Kovová zvuková komora, 20-krokový proces

Jedna sada sluchátek,
dva různé zvuky

 • Vyvážený
  ovladač armatur
  Bohatší výšky
 • Dynamický
  ovladač
  Hlubší basy
 • Vyvážený
  zvukový
  vzorek

 • Dynamický kovový
  ovladač zvuku

 • Hybridní kovový
  ovladač zvuku

Zapojte sluchátka a kliknutím poslouchejte simulované zvukové vzorky 1

Hybridní dynamické + vyvážené kovové ovladače s úžasnými detaily

Emotivní detaily mezi vrstvami skladeb jsou často ztraceny, když používáte sluchátka jen s jedním ovladačem armatury. Chtěli jsme vytvořit nejčistší možný poslechový zážitek, proto jsme vložili dva různé ovladače do jedné sady sluchátek. Tím jsme dosáhli skvělé čistoty zvuku. Basy a středy jsou dynamické, přesto si vysoké tóny hlavní melodie zachovávají bohaté detaily díky vyváženému ovladači. Je čas znovu objevit detaily ve vaší oblíbené skladbě, stačí zapojit sluchátka Mi In-Ear Pro.

Balance armature
Dynamic

Balanční armatura: patentovaný2 ovladač, který nechá vyniknout vysoké tóny

Díky patentovanému ovladači armatur zní vysoké tóny opravdu věrně. Byl vytvořen s vyšší citlivostí, lepší přechodovou odezvou a nižším zkreslením pro zvuky s vysokým kmitočtem. Na základě nezávislého výzkumu jsme použili vysoce přesné montážní techniky k vytvoření lehčího a kompaktnějšího vyváženého ovladače armatur. Také jsme přidali kapacitní rozdělovač umožňující ovladači pracovat přirozeně a spojovat tak vysoké, středové a basové tóny. Vyvážený ovladač armatur vylepšuje expresivní výkon Vaší hudby, takže vysoké tóny jsou okouzlující a bicí bubny se lépe spojí do hudby. Znovu objevte malé detaily ve Vaší oblíbené hudbě.

 • Patentovaný
  hybridní ovladač
 • Kapacitní rozdělovač napětí
  Přesné naladění

Kovová membrána, která se využívá v letectví pro rezonující basy

Hlasy a nástroje vydávají zvuky, které se vyskytují převážně ve středových a basových pásmech. Abychom dosáhli vynikajícího zvuku, vložili jsme do středových a basových pásmech kovovou kompozitní vrstvu, která se využívá v leteckém průmyslu, mezi dvě vrstvy PET. Tím se zachovávají vynikající reakce kovů ve výškách, přičemž se zlepšuje bohatost v nižších rozsazích díky neuvěřitelné flexibilitě PET. Tento průlomový design ve sluchátkách Mi In-Ear Pro poskytuje vyvážený výkon a vynikající rozlišení v celém frekvenčním rozsahu.

 • Středové basy
  Vyvážená přesnost
 • Optimalizovaná kvalita zvuku
  patentovaný sendvičový design
 • Kovový kompozit
  Membrána

Akustické ladění tuneru - čtyřnásobného vítěze Grammy

Sada sluchátek propojuje skladatele a posluchače. Pro výjimečné akustické ladění jsme použili různé vědecké ladící a kalibrační metody, jako je vysokorychlostní vibrační systém Klippel. Systém Klippel simuluje nahrávky s akustickou hlavicí, která určuje ideální akustiku. Zlepšení jsou pak provedena ve struktuře sluchátek na základě získaných dat.

Kromě toho jsme také pozvali čtyřnásobného oceněného držitele Grammy Luca Bignardi, aby provedl subjektivní akustické ladění sluchátek Mi In-Ear Pro. Domnívá se, že sada sluchátek je určena pro každého a své ladění založil na této víře. S Mi In-Ear Pro může ocenit hudbu opravdu každý.

 • Dutinová struktura
  kalibrace
 • Kilppel
  testy vibrometru
 • Akustická hlavice
  simulace křivkové zkoušky
 • Grammy master
  subjektivní akustické ladění
Nikdo na světě nemá perfektní sluch. I přesto, že slyšíme jinak, naše lidská povaha a emoce jsou podobné. Dobrý zvuk je univerzální a vyjadřuje pocity v hudbě. Tuto filozofii jsem použil při ladění sluchátek Mi In-Ear Pro.
Everyone has the right to enjoy good music and our intention in designing Mi In-Ear Headphones Pro is to make this possible for even more people to enjoy excellent acoustics that hybrid driver headphones can bring.
All headphones should be comfortable while cutting off external noise so you can fully enjoy the listening experience. These are the two most basic elements in any good headphones. My first impression of the Mi In-Ear Headphones Pro put simply, is comfort and enjoyment.
I sing to express myself. When i first used Mi In-Ear Headphones Pro to listen to my own songs, the emotions I felt were so real I thought for a moment that I was talking to myself.
 • Luca Bignardi Four-time Grammy award winning music producer and recording master
 • Qiu Shijia Senior Acoustics Expert, Director of 1MORE Acoustics R&D Center
 • Zhang Youdai Radio Personality and Music Host
 • Li Rizhan Artiste

Znovu objevte svou oblíbenou skladbu

Dobrý zvuk má schopnost vyvolat Vaše emoce. Po několika akustických lazeních, mají Mi In-Ear Heapdhones Pro schopnost vyjádřit výrazy a nuance ve Vaší oblíbené skladbě. Poslouchejte to s čerstvou perspektivou a zamilujte se do skladby, tak jako jste se zamilovali při prvním poslechu.

 • Rock
 • Folk /
  Country
 • Clear
  Female Vocals
 • R&B
 • Odpočinkový poslech
Velké rozlišení zvuku umožňuje rozlišovat různé hudební nástroje v rockové melodii. Dynamický ovladač udrží bubnové rázy silné a jasné, dokonce i když začnou basy. Sóla na elektrickou kytaru a vokály jsou jasně vyvážené díky vyváženému ovladači armatur.
V lidové a country hudbě je minimum doprovodných nástrojů. Nízké, střední a vysokofrekvenční vyvážení přináší ostré kytarové struny spolu s uklidňujícími, hlubokými vokály.
Dynamický ovladač realisticky prezentuje teplo v hlasu zpěváka, zatímco vyvážený ovladač armatur vylepšuje hudební podtext a rozsah sopranistů. Umožňuje také čisté a jasné ženské vokály.
Citlivost vyváženého ovladače armatury se projevuje zvláště při přehrávání R&B beatů a vokálů. Optimalizace zvuku v dynamickém ovladači vytváří skvělé rytmy.
Pokud chcete relaxovat s knihou, Mi In-Ear Pro sluchátka jsou skvělá pro klidný poslech. Vynikající rozlišení vyzvedává strukturu zvuku každého nástroje jasně a se širokým zvukovým rozsahem. Od violoncella až po housle.

Kovová zvuková komora
vytvořena ve 20 krocích

Obsahuje kovové prvky, jako předchozí sluchátka Mi In-Ear. Vytvoření kovové zvukové komory je proces složený ze 20 kroků, který zahrnuje řezání diamanty a anodizování kusu hliníku. Hliník je odolný proti opotřebení a vyblednutí i při delším používání. Jeho ergonomické křivky byly pečlivě koncipovány pro maximální pohodlí a stylový vzhled.

 • CNC Technologie

  Integrovaná diamantová řezná úprava s přesností až 0,01 mm, která vytváří jemný vzor.

 • Podrobný vzor CD

  Jemné a detailní zrnka o velikosti 0,14 mm přidávají kovový lesk podobný CD diskům.

 • Kontroly kvality

  Každý proces je ručně zkontrolován, aby se zajistilo, že komponenty jsou hladké, že textury jsou jednotné a že jsou vytvářeny konzistentně.

Kabel odolný proti přetržení kevlarových vláken

 • MEMS mikrofon snižující rušení

  Kompaktní a malý, mikrofon MEMS má poměr signálu k šumu 58 dB (A), takže přináší lepší kvalitu hlasu a menší rušení zvuku, i když je umístěn dále od úst. Kabelové dálkové ovládání obsahuje tři elegantní tlačítka pro příjem hovorů, přehrávání hudby a nastavení hlasitosti. Tlačítka hlasitosti nejsou podporována na zařízeních se systémem iOS.

 • Kabel odolný proti přetržení kevlarových vláken

  Silná kevlarová vlákna odolná proti přetržení chrání kabely a prodlužují jejich životnost, zatímco pletené sponky zabraňují zamotání. Koncové části jsou opláštěny v TPE, aby se snížilo tření s oděvem, což zabraňuje otravnému "stetoskopickému efektu" nebo rušení hluku.

Nic se nevyrovná pohodlnému poslechu

Sluchátka by měla být vždy pohodlná i při dlouhodobém nošení. K dispozici jsou 3 různé velikosti ušních špuntů (XS / S / L), takže si vybere každý. Vysoce kvalitní silikon se používá k prevenci podráždění pokožky. Správně sedí ten, který úplně zavře ušní kanál, díky čemuž není slyšet šum prostředí. Ušní špunty pevně sedí v uchu a Vaše kůže by se neměla dostat do styku s chladným kovem. Mi In-Ear Pro sluchátka jsou tak pohodlná, že dokonce můžete zapomenout, že je vůbec máte na sobě.

 • Kvalitní silikonové ušní špunty
  K dispozici ve 3 velikostech
 • In-ear design
  Pohodlné, protiskluzové

Více než 700 testů spolehlivosti výdrže

Mimořádně pokročilé průmyslové standardy, sluchátka Mi In-Ear Headphones Pro byly důkladně testovány ve více než 700 testech spolehlivosti. Byla podrobena zkouškám na vibrace, teplo a zatížení, které simulují scénáře v reálném životním prostředí, stejně jako extrémně vysoké a nízké teploty, které zaručují jejich výkon a vynikající trvanlivost.

 • 1. Digitální filtry byly použity k simulaci zvuků vytvářených dynamickou, vyváženou armaturou a hybridními ovladači
 • 2. Struktura hybridního ovladače Číslo patentu: 2014 ***** 895.9
 • 3. Sandwich Diaphragm struktura Číslo patentu: 2015 ***** 105.9
Mi In-Ear
sluchátka Pro
 
Číslo produktu QTER01JY
Typ sluchátka In-ear
Dálkové ovládání Dostupná
Barvy Stříbrná
Materiál vodiče Smaltový měděný drát
Impedance reproduktorů 32Ω
Váha 14g
Délka kabelu 1.25m
Citlivost 101dB
Typ Jacku 3.5mm Gold Plated
Výkon 5mW
Standardy GB/T 14471-2013
Frekvenční odezva 20-20,000Hz
Balení obsahuje Set Mi In-Ear sluchátka pro | 3 sety ušních špuntů, každý v jiné velikosti(XS/S/L)