Mi Robot Builder Rover

Silný pásový robot, který vás pohání kupředu
Pásový podvozekvysoce přesné zpracované díly
inteligentní ovládáníširoká paleta dílů

Výkon robota je plně vylepšen nastavitelným pásovým podvozkem bez obav z náročného terénu.
Spojte se a dosáhněte vítězství a slávy!

Kliknutím zobrazíte video o produktu

Neuvěřitelná schopnost překonávat překážky
Překoná překážky, které se mu postaví do cesty

Pásový podvozek

Robot s pásovým podvozkem má vynikající toleranci vůči překážkám. Pás je vyroben z lehkého materiálu s vysokou pevností a jedinečná vyztužená protiskluzová žebra zvyšují pevnost a uchopení pásu. Podvozek se umí hladce pohybovat po složitém terénu a přinese vám nebývalou zábavu.

Vysokorychlostní procesor
Dlouhá životnost baterie

Hlavní ovládání robota se děje přes 32bitový vysokorychlostní procesor ARM Cortex Mx. Hlavní ovládací modul je vybaven třemi lithiovými bateriemi s kapacitou 1650 mAh, které mají dlouhou výdrž.

  • BLE4.0
    Bluetooth s nízkou spotřebou energie

  • Lithiová baterie s napětím 11,1 V a kapacitou 18,3 Wh

  • Rozhraní typu C*4

  • 32bitový procesor

  • 6osý gyroskop

  • 2,4 GHz WiFi

Vysoce přesné díly pro snadnější sestavení

1086 součástek stavebnice je vyrobeno vstřikováním do vysoce přesných forem. Obsahují 6 druhů převodových stupňů, díly ke šnekovému pohonu, univerzální kloubové hřídele, pásový podvozek, atd. Díly umožňují přesnou a účinnou mechanickou přeměnu robota. Všechny díly stavebnice jsou certifikovány dle směrnice RoHS a jsou vyrobeny z neznečišťujících a bezpečných surovin. Používejte je zcela bez obav.

Více režimů ovládání, více zábavy

Aktualizovaná aplikace nabízí více režimů ovládání, ze kterých si můžete vybrat. Optimalizovaný režim dálkového ovládání, výkonnější režim programování a nový režim hlasových příkazů vám přinesou celou řadu možností, jak si hraní užít, a ještě u toho zapojit všechny mozkové závity.

Optimalizace režimu dálkového ovládání pro snadnější začátek

Režim ovládání navazuje na předchozí jednoduché rozhraní a přidává funkci nastavení. Hráč si může nastavit chování robota tak, jak je zvyklý, což usnadňuje používání dálkového ovládání.

Ovládání pomocí hlasu umožňuje svobodnější hru

Robot obsahuje funkci hlasových příkazů a možnost ovládat robota přes mobilní telefon pomocí hlasu, abyste si mohli hrát zase trochu jinak. Robot umí přesně identifikovat příkaz „dopředu“ a další klíčová slova, včetně „dozadu“, „zastavit“ a „zatočit doleva“. Uvolněte si ruce a zkuste s robotem komunikovat pomocí vašeho hlasu.

Rozmanitost dává prostor vaší kreativitě

Stavebnice obsahuje velké množství nových součástek. Ať už si vyberete některý ze standardních tvarů nebo si kreativně vytvoříte svůj vlastní s malým počtem dílů, věřím, že zažijete nekonečnou zábavu.

Tři super tvary už čekají na vaše sestavení

*Všechna výše uvedená data pocházejí z Aiqi Technology Lab. Vzhledem ke změnám v objektivním prostředí nebo chybám během použití.