VĚŘÍME, ŽE KAŽDÝ DEN
SE MŮŽE PŘIHODIT NĚCO ÚŽASNÉHO.

NAŠE LOGO

"MI" v našem logu znamená “Mobile Internet”. Má také další významy včetně "Mission Impossible", protože Xiaomi čelilo ve svých začátcích mnoha výzvám, které se zdály nemožné.

KULTURA XIAOMI

“Pouze pro fanoušky” – to je naše cesta. Naši “Mi fans” nás provázejí na každém kroku naší cesty. Spoustu zaměstnanců Xiaomi
nejdříve bylo fanoušky Mi a až poté se stali součástí týmu. Jako tým sdílíme stejnou, neúprosnou snahu o dokonalost, neustálé
zdokonalování našich produktů pro vytvoření nejlepšího možného zážitku z užívání. Zároveň se nebojíme testovat nové nápady
a posouvat naše vlastní hranice. Naše obětavost a víra v inovace, společně s podporou “Mi fans”, jsou hnací silou našich
jedinečných Mi produktů.

Product Manager

Máme pro Vás jedinečnou nabídku na pozici PRODUCT MANAGERA, kdy máte možnost se starat o celý životní cyklus výrobků ze svěřeného portfolia.

Inzerát

Merchandiser (pro Vysočinu, Jihočeský a Jihomoravský kraj)

Baví tě prezentovat zboží tak, aby byla zjevná jeho jedinečnost, která přiměje zákazníka k jeho koupi? Pak jsi náš člověk a klikni na odkaz níže.

Inzerát

Marketing Manager Senior

Xiaomi, to je značka, kterou budete prezentovat světu.

Inzerát

Servisní technik mobilních telefonů XIAOMI

Jestliže Vás baví spravovat věci, které nefungují jak by měly a fascinují Vás mobilní telefony, jste jako stvořený pro tuto pozici.

Inzerát

Zapálený prodejce značkové prodejny XIAOMI - HRADEC KRÁLOVÉ

Baví tě mobilní telefony, jejich prodej koncovým zákazníkům a chceš pracovat pro rychle rostoucí značku? Hledáme právě tebe na pozici Sales konzultant pro naší nově otevíranou prodejnu v Hradci Králové.

Inzerát

Zapálený prodejce značkové prodejny XIAOMI – TEPLICE

Baví tě mobilní telefony, jejich prodej koncovým zákazníkům a chceš pracovat pro rychle rostoucí značku? Hledáme právě tebe na pozici Sales konzultant pro naší prodejnu v Teplicích.

Inzerát

Online Support Specialist

Xiaomi. Říká ti něco tato značka? A chceš být expertem skrz online poradenství pro naše stávající i potenciální zákazníky? Pokud ano, tak neváhej a klikni na odkaz níže.

Inzerát

Asistent/ka produktového oddělení

Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a excelovských tabulek? Pak hledáme právě Vás!

Inzerát

Graphic Designer

Hledáme kreativního, pečlivého a energií nabitého člověka, který se ale umí držet guidelinů a který nám pomůže se zpracováním grafických návrhů pro média, webové stránky a třeba billboardy nebo i s tvorbou multimediálních produktů. Prostě někoho, kdo skvěle zapadne do našeho marketingového týmu. Chcete se přidat právě k nám?

Inzerát

Hlavní účetní

Cítíte se ve světě čísel a papírů jako ryba ve vodě? Baví Vás účetnictví? Pak neváhejte kliknout na odkaz níže.

InzerátJe některý z inzerátů, co tě zajímá neaktivní? Nevadí, pošli nám svůj životopis na kariera@wittytrade.com

KARIÉRA

Xiaomi se snaží být nejvíce uživatelsky orientovaná mobilní internetová společnost, cílíme na neustálé
posouvání hranic díky inovacím softwaru, hardwaru a služeb. Mnoho našich zaměstnanců bylo původně
fanoušky Xiaomi produktů . Náš tým nejsou jen nadšenci technologií, ale také neúnavně usilují
o posouvání hranic, vše abychom zajistili, že naše produkty budou jedinečné a nabízely
jedinečný zážitek z používání. Xiaomi sídlí v Pekingu, Číně
a má kanceláře v Pacifiku, Indii a Brazílii.