Vytvořeno Xiaomi, poháněno Google

Mi A1 je náš první Android One telefon se softwarem navrženým Googlem. Spojili jsme se s Googlem, abychom vám mohli dát čistý Android, který i v budoucnu zůstane bezpečný a aktuální, spolu s vašimi oblíbenými službami Google. Vychutnejte si nejkvalitnější fotografický zážitek s fotoaparátem Mi A1 díky duálnímu fotoaparátu a neomezenému úložišti fotografií ve vysoké kvalitě poskytnutému službou Google Photos.

Mi A1, průkopnický duální fotoaparát  
a to nejlepší od Googlu

Android One přichází se všemi vašimi oblíbenými aplikacemi od Googlu. Vaše Google Photos, Google Play Music*,  Google Play Assistant a mnohem více je součástí továrního nastavení. Jen se přihlaste a můžete začít.

*Dostupnost některých funkcí Google je regionálně omezena. Pro všechny detaily prosím navštivte Google Play Help.

Neomezené úložiště fotek
a sdílená alba

Google Photos vás nechá bezpečně uložit neomezené množství vašich fotek* a videí a zdarma je zpřístupnit na všech zařízeních. A protože je vše automaticky uspořádáno a prohledávatelné, můžete všechno rychle najít. Můžete album také sdílet, abyste nikdy nepropásli žádný okamžik bez ohledu na to, kdo to fotil.

*Vysoce kvalitní úložiště zdarma, vyžaduje účet Google.

Hudba, co vás dostane

Vaše nálada. Vaše aktivity. Váš vkus. Google Play Music vám pomůže najít tu správnou hudbu. Získejte přístup k milionům písní pro každou náladu i situaci s doporučením od Googlu.

*Dostupnost Google Play Music je regionálně omezena. Pro všechny detaily prosím navštivte Google Play Help.

Poznej svůj Google Assistant

Telefony Android One jsou optimalizovány pro Google Assistant (pokud je v daném regionu dostupný). Zeptej se ho. Řekni mu, ať něco udělá. Je to tvůj osobní Google, vždy připraven pomoct.

*Google Assistant je momentálně dostupný pouze v angličtině.

Zůstaňte aktuální

Mi A1 je dodáván s Android Nougat a součástí nabídky jsou minimálně 2 roky aktualizace OS. A protože uživatelé Android One patří k prvním uživatelům, kteří dostanou novou verzi upgradu OS, budete mít přístup k nejnovějším funkcím a novinkám ještě dříve.

Sleduj naše zabezpečení v akci

Díky častým bezpečnostním aktualizacím a Google Play Protect patří telefony Android One mezi nejzabezpečenější na trhu. Google Play Protect automaticky najde a zablokuje hrozbu, přičemž vás upozorní na cokoliv, na co by bylo dobré se ještě podívat.