Nahlédněte za hranice budoucnosti

 • Čtečka otisků prstů v displeji

  Rychlé odemknutí reagující na váš stisk

 • Duální fotoaparát s Al a velikostí pixelu 1,4 μm

  Přední fotoaparát s rozlišením 20 Mpx

 • Qualcomm® Snapdragon™ 845 AIE

  Vlajkový procesor

 • Ultratenký vzhled se zaoblenými hranami

  Zaoblený a lehký pro příjemný pocit při držení

 • Průhledný vzhled v titanové barvě

  Jako žádný jiný mobilní telefon

 • Překlásný AMOLED displej

  S rozlišením 402 ppi

* Ukázka používání čtečky otisků prstů v displeji u Mi 8 Pro, viz stránka produktu, nemusí u první šarže mobilních telefonů fungovat.
Bude doplněna později prostřednictvím aktualizace OTA. Pro další informace o této funkci sledujte oficiální web MIUI (en.miui.com).

Čtečka otisků prstů v displeji

Odemkněte lehkým stisknutím.
Odemkněte ve vteřině snovou nádheru.

Průhledný vzhled v barvě titanu
Telefon jako žádný jiný

Pod zadním dílem z průhledného skla se vyjímá složitá vnitřní konstrukce telefonu,
spojující technologii a uměleckou krásu v jedno.

Mobilní telefon s duální GPS
Mimořádně přesná navigace

Díky koordinaci signálů L1 a L5 není navigace problém ani ve spletitých městech.
Vychutnejte si přesnost jako nikdy předtím.

Vlajkový procesor
Qualcomm® Snapdragon™ 845 AIE

Kompletně vylepšený herní výkon:
Zvýšená stabilita frekvence snímání a vylepšení detailního zachycení snímků.


Rozlišení 12 Mpx + 12 Mpx
Stejný fotoaparát jako u mobilního telefonu Mi 8, který získal skóre DxOMark více než 100

Velikost pixelu 1,4 μm s citlivostí na světlo a technologií autofokusu s duálními pixely.
Rychle fotografujte i při slabém osvětlení.

* Na základě skóre DxOMark uděleného produktu Mi 8.
Mobilní telefony Mi 8 Pro a standardní Mi 8 jsou vybaveny stejným fotoaparátem

 • Studiové osvětlení s AI

  7 režimů studiového osvětlení,
  od uzávěru po duhový režim

 • Úpravy krátkých videí s AI

  Okamžitá filmová kvalita

 • Detekce scén s AI

  Chytře detekuje 206 typů scén

 • Portrétní režim s AI

  Rozmazané pozadí jako ve snu

Zeštíhlení Oči Nos Mimické vrásky Rty Brada

Přední fotoaparát s rozlišením 20 Mpx

Funkce 3D Beautify u předního fotoaparát je plně zdokonalená a lepší než kdy předtím.
Upraví obličejové rysy a poskytne okamžitý náhled.

Poznámky:
Údaje o konfiguraci tohoto produktu a obrázky základní desky, jakož i další související obrázky a data na této stránce, odkazují na model 6 GB + 128 GB. Skutečné funkce a ostatní data se mohou lišit v závislosti na čísle modelu. Informace o jiných modelech naleznete na stránce se specifikacemi; Poměr obrazovky k tělu se může lišit v závislosti na použitém způsobu měření. Skutečné údaje se mohou lišit, všechny údaje vychází z testů a výpočtů laboratoří Xiaomi; Balení obsahuje nabíječku 18W QC3.0; Telefon podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 4+; Pojem „zobrazení na celou obrazovku“ znamená, že přestože má Mi 8 Pro rozměry srovnatelné s obrazovkou o rozměru 5,5" jako u tradičních telefonů, má mnohem vyšší poměr obrazovky k tělu; použití pojmu „vlajkový" na této stránce odkazuje pouze na produkty Xiaomi; Mi 8 Pro používá stejnou technologii a firmware jako Mi 8 a je vybaven stejnými funkcemi; jako takový je součástí řady produktů Mi 8; Mi 8 Pro využívá čip s duální GPS Broadcom 47755, díky němuž se jedná o chytrý mobilní telefon vybavený technologií duální GPS; Informace o hodnocení fotoaparátů skórem DxOMark naleznete na adrese: https://www.dxomark.com. Skóre DxOMark uvedené na této stránce vychází ze skóre fotoaparátu mobilního telefonu Mi 8; „Úpravy krátkých videí s AI, Okamžitá filmová kvalita“ odkazuje na chytrost, styl a pohodlí funkce úprav s AI a neznamená, že bude dosaženo skutečné filmové kvality; Schopnost odemknutí obrazovky pomocí čtečky otisků prstů v displeji by mohlo vážně ovlivnit použití ochranné fólie nebo ochranného krytu obrazovky; Funkce čtečky otisků prstu v displeji Mi 8, viz fotografie a animace na této stránce, nemusí být u první šarže prodaných modelů dostupné, budou zpřístupněny později prostřednictvím aktualizace OTA. Pro další informace o této funkci prosím sledujte oficiální web MIUI (en.miui.com); Chytrá detekce 206 scén závisí na subjektivním vnímání AI; Funkce 4-in-1 Super Pixel označuje schopnost předního fotoaparátu kombinovat čtyři obrazové body do jediného pixelu o velikosti 1,8 μm v prostředí se slabým osvětlením; Komponenty zobrazené u Mi 8 Pro nemusí přesně reprezentovat všechny komponenty zařízení; „Čtečka otisků prstů v displeji“ znamená, že oproti typickým čtečkám otisků prstů má technologie Mi 8 Pro navíc tlakový mechanismus, který spustí mechanismus odemknutí skrze vysoce citlivý tlakový senzor, jakmile rozpozná tlak prstu; Není-li na stránce produktu Mi 8 Pro uvedeno jinak, všechny údaje vycházejí z laboratoří Xiaomi, specifikací výrobku a údajů dodavatele. Údaje se mohou mírně lišit v závislosti na různých testovacích verzích a prostředích. Všechny údaje uvedené na stránce produktu jsou pouze orientační a nemusí odpovídat skutečným paramterům.