48 MPx. Na detailech záleží
Dokonale čisté a ostré snímky ze špičkového trojitého fotoaparátu vybaveného umělou inteligencí

Výkonnější procesor Snapdragon™ 855
Rychlejší bezdrátové dobíjení o výkonu 20 W
Buďte první, kdo vyzkouší zcela nové možnosti

Neuvěřitelně rychlý procesor Snapdragon™ 855
O 20 % vyšší herní výkon, o 45 % vyšší výkon procesoru, o 300 % vyšší výkon umělé inteligence .
Největší výkonnostní skok u procesorů řady Qualcomm® Snapdragon™ v historii

Procesory Snapdragon™ provází chytré telefony od jejich počátku. Nový Snapdragon™ 855 představuje další výkonnostní skok. Tento nejvýkonnější model na trhu je vyrobený 7nm procesem. Xiaomi je prvním výrobcem mobilních telefonů, který jej ve svém zařízení nabízí.

6GB |až 128GB
*Informace týkající se procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 855 uvedené na této stránce, včetně údajů o 20% zrychlení her, 45% zvýšení
výkonu procesoru a o 300 % výkonnější umělé inteligenci (AI), pochází z oficiálních internetových stránek společnosti Qualcomm.
Porovnání s procesorem předchozí generace se vztahuje na Qualcomm® Snapdragon™ 845.

Superrychlý procesor Snapdragon™ 855
Dvě turbo technologie pro dvojí zrychlení

Hloubková optimalizace pomocí technologie MI Turbo je zárukou, že si telefon zachová ideální kondici po jeden a půl roku užívání. Technologie Game Turbo zajišťuje ještě vyšší výkon pro hry, tedy mimořádný herní zážitek.

Skvělý výkon i po delší době užívání
Akcelerace systému MI Turbo
Optimalizovaný výkon pro hry
Akcelerace Game Turbo
*Uvedené údaje pochází z laboratoří Xiaomi. Výsledky se mohou lišit podle prostředí, verze softwaru a výrobní série.

Bezdrátové nabíjení, jaké jste ještě nezažili
Dobíjejte baterii rychleji díky prvnímu bezdrátovému rychlonabíjecímu systému o výkonu 20 W

Pomalé bezdrátové dobíjení je minulost. Technické pokroky umožnily zkrátit dobu bezdrátového nabíjení na 90 minut, tedy kratší než u tradičního dobíjení kabelem s výkonem 18 W.

*Uvedené údaje pochází z laboratoří Xiaomi. Zrychlení je uváděné v porovnání s předchozí generací telefonů Xiaomi. Výsledky se mohou lišit podle prostředí, verze softwaru a výrobní série. K rychlému bezdrátovému dobíjení výkonem 20 W je nutný bezdrátový adaptér Mi 20 W.

Bezdrátový dobíjecí adaptér telefonu Mi 9 o výkonu 20 W je o 37 % rychlejší než standardní 10W bezdrátová rychlonabíječka.

Kabelový dobíjecí adaptér telefonu Mi 9 o výkonu 27 W je o 34 % rychlejší než standardní 18W kabelová rychlonabíječka.

Obrazový snímač Sony s rozlišením 48 Mpx
Trojitý širokoúhlý fotoaparát s podporou umělé inteligence
Mimořádná kvalita, špičkové parametry

Obrazový snímač s nejvyšším rozlišením mezi chytrými telefony
Čtyřikrát vyšší rozlišení, třikrát vyšší citlivost

Ptáte se, co nabízí fotoaparát se čtyřnásobným počtem pixelů, než má typický 12Mpx smartphone? Rozdíl poznáte při fotografování v režimu přiblížení. Vaše fotografie si zachovávají vysokou úroveň detailu. Půlpalcový snímač a kompozitní obrazové body o rozměru 1,6 μm složené ze čtyř buněk zaručují maximálně živé barvy. S fotoaparátem telefonu Mi 9 pořídíte fotografie s dokonalejšími detaily, než zvládne televize 4K.

Nový trojitý fotoaparát s umělou inteligencí
Širší úhel záběru a větší přiblížení

Tajemství skvělých fotografií Mi 9 se skrývá ve třech objektivech: širokoúhlém objektivu, teleobjektivu a ultra širokoúhlém objektivu. Chytrý telefon Mi 9 je vybavený objektivem s širším úhlem záběru, než je u mobilních zařízení obvyklé. Jeho fotoaparát navíc dokáže korigovat zkreslení. Podporuje také makrofotografii, konečně tak můžete dát své kreativitě zelenou.

Úhel záběru 117° umožňuje na jednom snímku zachytit celou krajinu
Prozkoumejte mikrosvět pomocí makrofotografií
Širokoúhlá fotografie
Makrofotografie

Zamiřte na Měsíc
Efektní režimy pro snímky Měsíce a fotografování v noci

Snímač o úhlopříčce 1/2“ a kompozitní obrazové body o rozměru 1,6 μm složené ze čtyř buněk posouvají noční fotografování na zcela novou úroveň. V „Moon“ režimu na snímcích rozeznáte i strukturu povrchu Měsíce.

Telefony z prvních výrobních sérií nemusí mít „Moon“ režim v nabídce. Lze jej přidat později prostřednictvím aktualizace. Informace o aktualizacích naleznete na oficiálních stránkách MIUI (en.miui.com).

Snímek pořízený telefonem Mi 9 v režimu „Moon“

Snímek z běžného chytrého telefonu

Zkrášlující 20MPx kamera pro selfie snímky
Přední kamera s portrétním režimem s umělou inteligencí

Snímač s vysokým rozlišením 20 MPx dokáže inteligentně spojovat jednotlivé obrazové body do složených bodů o velikosti 1,8 μm, výrazně tak zlepší kvalitu snímků pořizovaných za špatných světelných podmínek. Díky zdokonaleným zkrášlovacím algoritmům a rozostřenému pozadí v portrétním režimu bude každé vaše selfie dokonalým uměleckým dílem.

Skleněný kryt s holografickým efektem
Odlehčený zaoblený design
zážitek Nepopsatelný

Holografické barevné provedení
Nejen jedna barva, ale celá paleta metalických odlesků a duhových odstínů
Dotkněte se budoucnosti v barvách, které se mění a přelévají podle úhlu osvětlení

Futuristický design Mi 9 si okamžitě zamilujete. Povrchová úprava vytvořená nanometrovou laserovou technologií rozkládá dopadající světlo na jednotlivé barevné složky a vytváří až neskutečný optický efekt.

Odlehčený zaoblený design
Více než pouhé zaoblení povrchu--
Nepopsatelný pocit v ruce

Mi 9 je prvním telefonem Xiaomi se zaobleným tělem. Díky zaobleným zádům působí velmi štíhle. Pro uchopení je velmi pohodlný, dokonale padne do dlaně.

Celoplošný displej Samsung AMOLED s úhlopříčkou 6,39"
Poměr displeje k tělu 90,7 %, rámeček široký pouhých 3,6 mm

Strhující zážitek z telefonu Mi 9 je výsledkem úsilí, které společnost Xiaomi vkládá do vývoje celoplošného displeje. Umístěním snímače otisků prstů, miniaturizovaného selfie fotoaparátu a ultrazvukového senzoru přiblížení do plochy displeje se podařilo zúžit rámeček o 40 %, tedy na pouhých 3,6 mm.

Údaj o poměru displeje k tělu telefonu (90,7 %) vychází z laboratorních údajů společnosti Xiaomi. Způsoby měření, tedy i výsledky, se mohou u jiných výrobců lišit.

Krása spolehlivosti
Corning® Gorilla® Glass 6
Kryt fotoaparátu z jednoho 243mm2 plátku safírového skla

Krása Mi 9 spočívá nejen v barvách, ale i v jeho vysoce kvalitním zpracování. Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 6 zajišťuje spolehlivou ochranu displeje. Kryt fotoaparátu je vyrobený ze safírového skla, které poskytuje trvalou ochranu a lepší propustnost světla.

Zdokonalený snímač otisků prstů v displeji
Dvoupásmové GPS
a AI tlačítko
108 vylepšení pro mimořádný uživatelský komfort

Optické rozpoznávání otisku prstu vestavěné v displeji, rychlejší o 25 %
Praktické a pohodlné

Optický snímač otisku skenuje bříško prstu s pomocí vysoce přesného dynamického ostření. Snímání není ovlivněno jasem světla nebo suchostí pokožky.

Samostatné AI tlačítko
Tlačítko, které přináší zásadní změnu

Jedním stiskem AI tlačítka aktivujete osobního asistenta Google. Funkci pro dvojitý stisk tlačítka si můžete libovolně nastavit. Potřebujete například snazší spuštění fotoaparátu? Často přepínáte do čtecího režimu? Přiřaďte AI tlačítku požadovanou funkci. Jakmile ho vyzkoušíte, už se ho nevzdáte.

Platební metody
NFC
Podporuje platby Android Pay
Navigace
Modernizované dvoupásmové GPS
Vysoce přesná lokalizace