Velmistr rychlosti

VIDEO

Snapdragon™ 845

Až 2,8 GHz s AIE 845

LiquidCool Technology

Pro lepší chlazení

4000 mAh beterie

Quick Charge™ 3.0

Až 8GB + 256GB

LPDDR4X a UFS 2.1

AI Duální kamera

Dual pixel automatické ostření

20 MP přední kamera

Super Pixel

  • "Neuvěřitelný výkon za bezkonkurenční cenu"

  • "Nový Xiaomi Pocophone F1 překonávává nízkou cenou a výkonným procesorem svou přímou konkurenci"

Výkon, který je
prostě nepřekonatelný

Qualcomm® Snapdragon™ 845
Vlajková loď s procesorem AIE 845

Pocophone F1 běží na Qualcomm Snapdragonu ™ 845, který má vyšší výkon díky 10nm čipu. Vychutnejte si tak maximální výkon s nižší spotřebou energie.

AIE 845

300% AI výkonu generace 835

10nm architektura

OArchitektura Octa-core Kryo™ 385

Adreno™ 630

o 30 % vyšší výkon GPU než předchozí generace

Až 8GB + 256GB

LPDDR4X a UFS 2.1

Technologie LiquidCool
Permanentně na maximální výkon

Pocophone F1 drží důležité komponenty pěkně v chladu díky technologii LiquidCool. Bez ohledu na to, jak dlouho pracujete nebo hrajete náročné hry, chlazení nemá problém udržet stabilitu a vysoký výkon. Rozlučte se s pomalou odezvou a zamrzlou obrazovkou.

4000 mAh s rychlým nabíjením

Baterie s vysokou kapacitou 4000 mAh má dostatečnou výdrž. Poskytuje energii až pro 30 hodin volání nebo 146 hodin přehrávání hudby na jedno nabití. *Vybitá baterie? Žádný problém – telefon podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0

*Všechna data jsou založena na specifikacích, laboratorních datech a datech dodavatelů. Data ze zkoušek se mohou mírně lišit mezi různými zkušebními verzemi a zkušebními prostředími.

Foťte dokonalé snímky

Duální fotoaparát s dual pixel autofokusem
Rychlé zaostření i při slabém osvětlení

Dvojitá kamera 12 MP + 5 MP AI je vybavena automatickým zaostřením se dvěma fotomoduly s velikostí pixelu 1,4 μm na každém snímači.

Duální automatické ostření

Velikost pixelu
1,4 μm

Portrétní
mód

Hardwarová redukce
šumu

Stabilizace
obrazu

Fotografie pomocí Pocophone F1

AI automatická detekce scény:
Chytrá identifikace v reálném čase

Chytrá AI detekce dokáže rozlišit 206 běžných scén a automaticky tak upravit expozici, sytost barev a zvolit další optimalizace.

AI OFF
AI ON

20 MP přední fotoaparát
Zachyťte neuvěřitelné momenty

Výkonný fotoaparát s velikostí pixelu 2 μm (4 pixely v jednom) zajistí jasnější a čistější fotografie. Funkce AI Beautify 4.0 s efektem blur, který změkčí pozadí a dodá tak pocit fotografie pořízené v atelieru.

Lehčí, rychlejší a hladší design

Upravili jsme nástavbu MIUI pro POCOPHONE F1, aby byl rychlejší. Se skvělou výbavou a vysokým výkonem bude docházet k instantnímu přesunu mezi aplikacemi, které jsou spuštěné na pozadí. POCOPHONE inteligentně kategorizuje spuštěné aplikace a pomáhá při vyhledávání.MIUI v telefonu také udržuje telefon zabezpečený díky pravidelným opravám a aktualizacím od společnosti Google.

Pustit video

POCOPHONE F1 Armor Edice

POCOPHONE F1 Armor Edice má zadní kryt z DuPont™ Kevlar® armádního vlákna. Vysoce houževnatý a tepelně odolný materiál je široce používán ve vojenském či leteckém průmyslu nebo třeba v high-end cyklistice. Tento materiál dodává výjimečnost a snadno vynikne mezi konkurencí.

Všechny porty, které potřebujete

Telefon dostal populární USB -C port pro rychlé nabíjení a také audio 3.5 mm vstup, se kterým se nesetkáváme u vlajkových lodí. Nic Vám nebrání při nabíjení poslouchat hudbu nebo plně vnímat hru.

Skvělý Full-view displej

Systém gest na displeji s poměrem stran 18,7: 9 zajistí dokonalý přechod mezi aplikacemi. Mezinárodně uznáváná technologie Gorilla Glass zaručí používání telefonu bez obav z poškrábání displeje.

Ochranný kryt je součástí balení