Redmi7A

Větší baterie, vyšší výkon

Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 439
Baterie s kapacitou 4000 mAh (typ)
Zadní fotoaparát s rozlišením 12 Mpx a umělou inteligencí
Celoplošný displej s HD+ rozlišením a úhlopříčkou 5,45”
 • Osmijádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™
  Vysoký výkon pro plynulý zážitek z používání
 • Vysokokapacitní baterie 4 000 mAh
  Vydrží až 19 dní*
 • Mimořádně velký text
  Čtěte s lehkostí
 • Hovory s vysokou hlasitostí
  Až o 20 % hlasitější*
 • Displej s redukcí modrého světla, certifikovaný TÜV Rheinland®
  Omezte škodlivé modré světlo
 • Všestranná ochrana proti stříkající vodě
  Jako neviditelná pláštěnka vašeho telefonu

Osmijádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™

Vysoký výkon pro plynulý zážitek z používání

Užijte si o 26 % vyšší výkon s osmijádrovým procesorem Qualcomm® Snapdragon™. Ať už si právě dopisujete s přáteli nebo sledujete videa, vždy si vychutnáte mimořádně plynulý zážitek z používání. I při hraní online her zůstává doba odezvy rychlá.

Vysokokapacitní baterie 4 000 mAh

Nedělejte si starosti s dobíjením, baterie vydrží v pohotovostním režimu až 19 dní*

Zabudováním velké baterie s kapacitou 4 000 mAh do kompaktního těla dosáhl mobilní telefon Redmi 7A mimořádně dlouhé výdrže baterie. Optimalizace systému MIUI pomáhá šetřit další energii, takže si s dobíjením nemusíte dělat starosti.

 • 216 hodin
  přehrávání hudby
 • 25 hodin
  volání
 • 17 hodin
  přehrávání videí
*Při průměrném používání a na základě výsledků interních laboratorních testů společnosti Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou v závislosti na individuálních podmínkách lišit.

Rychlejší nabíjení

O 47 % vyšší rychlost nabíjení*

Díky nové 10W nabíječce mobilního telefonu Redmi 7A se významně zvýšila rychlost nabíjení.

Praktické funkce, které si zamilujete

 • Mimořádně velký text
  Čtěte s lehkostí
 • Přijímač s vysokou hlasitostí
  Až o 20 % hlasitější*
 • FM rádio bez sluchátek
  Rádio v telefonu

Odemykání pomocí obličeje s AI

Bezpečné a pohodlné, odemkněte telefon jedním pohledem

K odemknutí vašeho telefonu nyní stačí jediný pohled. Jakmile telefon aktivujete, okamžitě vaši tvář na základě 4 096 různých rysů zanalyzuje, a tím vám zaručí bezpečný a pohodlný způsob odemykání.

Dual nano-SIM a vyhrazený slot pro karty microSD

Konstrukce slotu 2 + 1
Až 256 GB rozšiřitelného úložiště

Konstrukce slotu 2 + 1 umožňuje používat současně dvě SIM karty a jednu paměťovou kartu. Podporováno je až 256 GB rozšiřitelného úložiště. Váš telefon tedy pojme až 1 000 dílů seriálu.*

Celoplošný displej s HD+ rozlišením a úhlopříčkou 5,45"

Telefon tak akorát do dlaně,
ideální pro používání jednou rukou

HD+ displej s úhlopříčkou 5,45" a
poměrem stran 18:9 nabízí ohromující
vizuální zážitek, který udržíte v jedné jediné ruce.

Vzhled se zaoblenými hranami

Úžasný pocit při držení

Jakmile se vaše dlaň dotkne hladkých křivek a příjemného povrchu Redmi 7A, už jej nikdy nebudete chtít pustit.

Modrá v matu
Modrá v lesku
Černá v matu
Červená v lesku

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx, umělou inteligencí a rychlým zaostřením

Pořizujte velkolepé fotografie

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx a umělou inteligencí používá pixely o velikosti 1,25 μm a podporuje funkce, jako je zkrášlování pomocí AI a autofokus. Ať už fotíte okolní přírodu z vlaku nebo dítě, které zkrátka neposedí, výsledné fotografie jsou jasné a zachytí každičký detail. Vyfoťte se předním fotoaparátem s aktivovanou funkcí AI Beautify a dosáhněte úžasných výsledků za všech okolností.

Všestranná ochrana proti stříkající vodě

Jako neviditelná pláštěnka vašeho telefonu

Redmi 7A přichází s vyšší odolností proti postříkání kapalinami a je chráněn nanopovlakem*. Voda steče z telefonu jako dešťová kapka z listu, čímž účinně snižuje korozi způsobenou potem, oleji, nápoji nebo jinými běžnými tekutinami.

Displej s redukcí modrého světla, certifikovaný TÜV Rheinland®

Omezte škodlivé modré světlo
Chraňte oči před nevratným poškozením

Režim čtení na mobilním telefonu Redmi 7A je speciálně certifikován tak, aby vaše oči chránil a zprostředkovával vám lepší zážitek ze čtení.

Redmi

Kvalita, které můžete věřit

Pro společnost Redmi je kvalita způsobem života. Proto byl mobilní telefon Redmi 7A testován podle stejných standardů jako naše vlajkové telefony. Naše testování prokázalo, že port USB je schopen zvládnout až 5,5 let běžného používání. To je kvalita Redmi, které můžete věřit.

Redmi7A

Větší baterie, rychlejší výkon

 • Osmijádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™
  Vysoký výkon pro plynulý zážitek z používání
 • Vysokokapacitní baterie 4 000 mAh
  Vydrž až 19 dní
 • Zadní fotoaparát s rozlišením 12 Mpx a umělou inteligencí
  Pořiďte si velkolepé fotografie
 • Mimořádně velký text
  Čtěte s lehkostí
 • Hovory s vysokou hlasitostí
  Až o 20 % hlasitější*
 • FM rádio bez sluchátek
  Rádio v telefonu
 • Konstrukce slotu 2 + 1
  Až 256 GB rozšiřitelného úložiště
 • Odemykání pomocí tváře s AI
  Odemkněte svůj telefon jediným pohledem
 • Displej s redukcí modrého světla, certifikovaný TÜV Rheinland®
  Omezte škodlivé modré světlo
 • Všestranná ochrana proti postříkání
  Jako neviditelná pláštěnka vašeho telefonu

* Hodnota 4 000 mAh je typickou kapacitou baterie mobilního telefonu Redmi 7A. * Pohotovostní doba 19 dní vychází z výsledků interního laboratorního testování společnosti Xiaomi. Způsob testování: Vložení karty a připojení k síti, vypnutí displeje a aktivace pohotovostního režimu. Skutečné výsledky se mohou v závislosti na rozdílných softwarových verzích, prostředí a čísle modelu lišit.
* Testování funkční odolnosti zahrnuje výpočet doby, kterou telefon potřebuje k přechodu ze 100 % na 0 % energie. Způsob testování: Ze základní lišty jsou vymazána všechna oznámení, všechny aplikace na pozadí jsou vymazány a funkce, které s testem nesouvisejí, jsou deaktivovány. Výdrž baterie vychází z výsledků průměrného používání a je testována v interních laboratořích společnosti Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou v závislosti na rozdílných softwarových verzích, prostředí a čísle modelu lišit.
* Jakmile hlasitost v normálním režimu dosáhne nejvyšší úrovně, stiskněte opětovně tlačítko pro zvýšení hlasitosti a přejděte do režimu vysoké hlasitosti. Nejvyšší hlasitost v režimu vysoké hlasitosti je o 20 % hlasitější než ve výchozím režimu.
* Benchmarkový test AnTuTu vychází z interního laboratorního testování společnosti Xiaomi. Oproti výsledkům benchmarkového testu mobilního telefonu Redmi 6A vykazuje Redmi 7A zlepšení výkonu přibližně o 26 %.
* Údaje o nabíjení vycházejí z interního laboratorního testování společnosti Xiaomi. Ve srovnání s nabíječkou 5V/1A je nabíjení o 47 % rychlejší. Skutečné výsledky se mohou v závislosti na rozdílných softwarových verzích, prostředí a čísle modelu lišit.
* Schopnost pojmout 1 000 dílů seriálu závisí na kvalitě videa ve standardním rozlišení a průměrné délce v trvání jedné hodiny (přibližně 100 MB na díl).
* Mobilní telefon Redmi 7A má zakřivený displej se zaoblenými rohy. Úhlopříčka displeje měří 5,45 palce (skutečná zobrazovací plocha displeje může být nepatrně menší). Výrazem „celoplošný displej“ se rozumí vysoký poměr displeje vůči tělu oproti jiným telefonům značky Redmi.
* Odolnost proti prachu a postříkání kapalinami bere v potaz pouze běžnou míru prachu a postříkání. Telefon není chráněn před políváním nebo ponořováním do vody, ani před extrémně prašným nebo písčitým prostředím. Mobilní telefon Redmi 7A nebyl testován na vodotěsnost ani prachuvzdornost, a nelze tudíž nárokovat záruční opravu, dojde-li k jeho poškození vlivem působení vody, prachu nebo deště. Prach a stříkající kapaliny mohou ochranu postupem času oslabovat. Vyvarujte se nabíjení telefonu v mokrém a vlhkém prostředí.
* Všechna srovnání s jinými telefony a vlajkovými telefony na této stránce se vztahují k telefonům značky Xiaomi. Není-li uvedeno jinak, všechna data na této stránce vycházejí z interního laboratorního testování společnosti Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na rozdílných softwarových verzích, prostředí a čísle modelu. Všechny údaje související s konfigurací, základní deskou, jakož i další související obrázky je nutno brát s odkazem na model 2 GB + 32 GB. Skutečný výkon a data se mohou lišit v závislosti na čísle modelu. Další informace o jednotlivých modelech naleznete vždy na stránce se specifikacemi produktu.