Redmi Note 7

Zachyťte svět ve 48 megapixelech
Nový zážitek na úrovni špičkových modelů

Fotoaparát na úrovní top modelů
48MPx + 5MPx duální fotoaparát s umělou inteligencí
1,6μm Super Pixely 4-v-1

Čtyřikrát více pixelů pro extra ostrost

Čím více pixelů, tím jasnější obraz. Redmi Note 7 používá zcela nový 48MPx snímač: to je čtyřikrát více pixelů, než v případě běžného smartphonu s 12MPx fotoaparátem. V režimu se 48 MPx měří každý jednotlivý pixel pouze 0,8 μm, což má za výsledek ohromující rozlišení fotografií.

Přibližujte obraz, jak chcete a ořezávejte drobné detaily z fotografií pro ideální snímek. Panoramatické snímky si zachovají ostrost i při zvětšení fotografe. Zaměřte se na jednotlivé obličeje ve velké skupinové fotografii a uvidíte jasné úsměvy. Redmi Note 7 zajistí nekonečné možnosti se svým 48MPx snímačem na úrovni top modelů.

1,6μm 4-v-1 pixely s vysokou citlivostí
Stabilní fotografie i v noci

Jedním klepnutím na displej zachytí fotoaparát automaticky několik snímků a spojí je v jednu vysoce kvalitní fotografii. Redmi Note 7 také nabízí režim se zvýšenou citlivostí, kdy spojí čtyři sousedící pixely v jeden Super Pixel o velikosti 1.6μm. Díky tomu dovede telefon vyfotit vysoce kvalitní noční snímky s rozlišením 12 MPx. Jeho senzor má úhlopříčku půl palce, takže dovede zachytit více světla v tmavějším prostředí, čímž je docíleno jasných fotek s minimem šumu. Už nebudete potřebovat stativ, pokud máte v ruce takový smartphone.

  • 13 MPx AI selfie fotoaparát
  • AI filtr zkrášlení
  • AI portrétní režim
  • AI rozpoznání obličeje

Vysoký výkon
Qualcomm® Snapdragon™ 660
14nm osmijádrový Kryo™ procesor

Zvýšený výkon procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 660* s až 2,2 GHz

Použití procesoru Snapdragon™ 660 zdůrazňuje, že se Redmi Note 7 přibližuje výkonu špičkových telefonů. Speciální využití umělé inteligence navíc zajišťuje rychlejší takty jader procesoru pro dosažení naprosto plynulého ovládání her a rychlé odezvy.

Skóre z výkonnostního testu AnTuTu*
Antutu:145005* 180 808
Qualcomm® Snapdragon™ 660

Stylový vzhled
6,3“ FHD+Duhový zadní kryt+Kapkovitý výřez displeje (Dot Drop)

6,3“ velký displej s tenkými rámečky a kapkovitým výřezem (Dot Drop)

Displej čitelný i na přímém slunečním světle
Noční režim
Režim pro pohodlnější čtení
Mezi top modely se stal malý výřez ve tvaru kapky standardem pro maximalizaci poměru využité přední plochy obrazovkou. Jde o šikovný a pohodlný způsob, jak umístit fotoaparát do displejové části. S rozlišením 1 080 x 2 340 displej telefon svou jemností předčí i mnoho současných televizorů. Tento telefon nabídne rozměrný displej, na kterém uvidíte i ty nejmenší detaily.

Skleněný zadní kryt s duhovým barevným přechodem
2,5D zakřivení na obou stranách

Vylepšený vzhled s moderním provedením skleněného zadního krytu.
Barvy, které upoutají pozornost svou zářivostí a proměnami

Dlouhá výdrž baterie
4 000 mAh akumulátor

Konektor typu C, podporuje technologii Qualcomm® Quick Charge™ 4

Extra vysoká kapacita baterie zaručí extra dlouhou výdrž společně s rychlým nabíjením. To je něco, na co jsou zákazníci zvyklí u špičkových smartphonů.

  • 251 hodin v pohotovostním režimu
  • 23 hodin volání
  • 13 hodin přehrávání videa
  • 7 hodin hraní her

Vysoká kvalita
Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 5 na obou stranách telefonu
Podpora technologie Qualcomm® Quick Charge™ 4

Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 5 s až čtyřikrát vyšší odolností proti pádu

Zavázali jsme se nejenom ke spolehlivosti, ale i k řádné inovaci. To znamená, že jsme telefon například vybavili ochranným sklem Corning® Gorilla® Glass 5, které je až čtyřikrát odolnější než předchozí generace. Zaměřili jsme se také na inovativní metody s cílem co nejlépe vyztužit křehčí rohy skla. Nebylo to jednoduché, ale nebáli jsme se investovat mnoho úsilí, aby výsledek odpovídal co nejvyšší kvalitě.

  • 3,5mm sluchátkový jack konektor Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 5 na obou stranách telefonu
  • Dálkový ovladač pomocí infraportu Ochrana reproduktoru proti poškození při vysoké hlasitosti

USB konektor typu C a sluchátkový jack
Chtěli jste obojí a máte to mít

1. 48MPx fotoaparát znamená, že primární senzor disponuje 48 miliony fyzickými pixely. Je schopný pořizovat snímky jak v rozlišení 48 MPx, tak 12 MPx. Režim Pro umí už teď pořizovat 48MPx snímky, zatímco ve standardním režimu (Fotoaparát) tato možnost přibude později skrze softwarovou aktualizaci.
2. Pixely velikosti 1,6 μm (4-v-1 Super Pixel) vznikají hardwarovou kombinací 4 sousedících pixelů do jednoho o velikosti 1,6 μm.
3. 4 000 mAh značí typickou kapacitu baterie modelu Redmi Note 7. Balení obsahuje 5V/2A adaptér, telefon podporuje protokol Quick Charge™ 4. Pro dosažení optimální rychlosti nabíjení lze separátně pořídit Quick Charge™ 4 nabíjecí adaptér.
4. Výdrž baterie v pohotovostním režimu se měří podle času, ve kterém stupeň nabití klesne ze 100 % na 0 % v testovacích podmínkách. Ty jsou následující: Všechny notifikace jsou vypnuty, žádná aplikace neběží na pozadí, a žádné další funkce, které se nevztahují k testování baterie, nejsou zapnuty ani povoleny. Testování je provedeno v laboratorním prostředí. Výsledky mohou být rozdílné v závislosti na prostředí, ve kterém je telefon používán.
5. Srovnání s jinými výrobci smartphonů je vybíráno na základě podobných respektovaných značek na trhu a nelze brát jako srovnání se všemi smartphony na trhu.
6. Ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 5 má až čtyřikrát vyšší odolností proti pádu oproti ochrannému sklu Corning® Gorilla® Glass 3. „Čtyřikrát vyšší odolnost proti pádu“ odkazuje k testům, které byly provedeny ve srovnání se sklem Corning® Gorilla® Glass 3. Více se dozvíte na stránkách https://www.corning.com/gorillaglass/in/en/glass-types/gorilla-glass-5.html
7. Ochrana proti prachu a nečistotám odkazuje k běžným částečkám prachu a cákancům. Smartphone je chráněn proti drobnému pocákání vodou a běžnému prachu a nečistotám, ovšem není stavěný na ponoření do vody nebo fungování v prostředí nadměrně zamořeném prachem, pískem nebo jinými částicemi. Model Redmi Note 7 nepodstoupil testování odolnosti proti vniknutí prachu a vody a jeho záruka se nevztahuje na poškození způsobené vniknutím prachu, vody či pádem. Prosíme, abyste smartphone neponořovali do žádné tekutiny a nenosili jej do prostředí s nadměrným výskytem prachu nebo písku. Pokud je telefon běžně vystaven prachu a vlhkosti, snižuje se postupem času jeho odolnost. Prosíme, nenabíjejte telefon ve vlhkém prostředí.
8. Pouze digitální sluchátka s USB-C konektorem jsou podporovány. Analogové USB-C sluchátka podporovány nejsou.
9. Všechna srovnání uvedena na této stránce, která odkazují k „běžným smartphonům“ nebo „špičkovým smartphonům“ se vážou na modely Xiaomi. Všechny informace včetně obrázků, které odkazují na konfigurace telefonu a jeho čipovou sadu, se vážou na úvodní model, skutečné prvky výbavy a informace se mohou lišit v závislosti na konkrétním modelu. Viz záložka Specifikace pro podrobné informace. Pokud nebylo řečeno jinak, informace zde uvedené pocházejí vždy z laboratorního prostředí Xiaomi, ze specifikací telefonu nebo z informací dodavatele. Všechna testovací data se mohou lišit v závislosti na prostředí a edici telefonu. Všechna vyobrazení nacházející se na této produktové stránce jsou pouze ukázková a nemusí souhlasit se skutečným produktem.