Fashion Fit

Fashion Fit

Amazfit GTS

341 PPI AMOLED displej| Přizpůsobitelné widgety

Tenké kovové tělo | 14denní výdrž baterie

5 ATM odolnost proti vodě | 12 sportovních režimů

Bezpříkladný HD zážitek
341 PPI AMOLED displej

Hodinky Amazfit GTS používají prvotřídní obrazovku s hustotou pixelů 341 PPI a vysokým rozlišením 348x442, což zajišťuje bezpříkladnou zřetelnost detailů. Upravený 1,65“ AMOLED displej navíc posouvá jemnost barevného displeje na zcela novou úroveň. Díky barevnému spektru 100% NTSC a ultra vysoké sytosti barev získává displej živoucí vzhled. Jasná a průhledná skleněná čočka 2,5D vytváří z každého údaje na obrazovce úžasnou podívanou, kterou jako byste vždy viděli poprvé.

Velká stylová obrazovka s obdélníkovým tvarem,
která ukazuje více obsahu.

Nové modulární vzhledy obrazovky upravitelné podle toho, co vás zajímá Upravená 1,65palcová stylová obrazovka s obdélníkovým tvarem nabízí větší oblast displeje než kulatý vzhled hodinek se stejnou šířkou, takže umí zobrazit více informací. Dále přicházíme se dvěma inovativními modulárními vzhledy, které lze upravit pro zobrazování základních informací, které vás nejvíce zajímají, jako je tepová frekvence, kalendář, počasí a události. To vše na jedné obrazovce, kterou snadno zkontrolujete. Celkem je možné upravit až 7 widgetů ze 17 funkcí.

Modulární informace na úvodní obrazovce

Klíčové informace se zobrazují uprostřed a zaměřují se na to, co je pro vás nejdůležitější. Vedle času v levém horním rohu je zde pět modulů s obsahem (widgetů), které lze upravovat. Ve středové oblasti se může zobrazovat počasí, tepová frekvence nebo připomenutí; v oblastech dole můžete přepínat na stopky, budík, ukazatel baterie nebo kteroukoli z 16 dostupných možností.

Modulární analogová obrazovka hodinek

Můžete se zaměřit na středový ukazatel času. K dispozici je sedm upravitelných modulů zobrazujících obsah (widgetů), které lze vybrat ze 17 možností, takže si můžete prohlížet další údaje v reálném čase.

Dále je zde velký výběr jemných vzhledů obrazovky hodinek, jako je například ručičkový ciferník nebo digitální ukazatel času.

Barevné a tenké kovové tělo hodinek.
6 atraktivních barev na výběr.

Hladký přechod z 2,5D zaobleného skla na kovové tělo hodinek snižuje tloušťku na 9,4 mm, díky čemuž jsou tenké a jemné. Pevnost hliníkové slitiny pomáhá také snižovat hmotnost těla hodinek, která je pouhých 24,8 g, současně je však pevné a robustní. Kromě toho je k dispozici na výběr 6 výrazných a módních barev pro jakýkoli vkus nebo situaci.

Poznámka: Hmotnost 24,8 g nezahrnuje řemínek.

Odolnost proti vodě 5 ATM a profesionální sledování plavání.

Hodinky Amazfit GTS jsou odolné proti vodě do hloubky 50 metrů a podporují také různé scénáře plavání. Dokáží automaticky rozpoznat váš plavecký styl, zaznamenávají údaje, jako je SWOLF, rychlost nebo spotřeba kalorií a umožňují přesnou analýzu údajů při každém plavání.

5 ATM Vhodné pro Nevhodné pro
- Stříkající voda    - Plavání
- Déšť nebo sněžení    - Šnorchlování
- Sprchování studenou vodou
- Potápění
- Vysokorychlostní vodní sporty
- Potápění do vody

Poznámka:
1. V souladu s normou GB/T 30106-2013 / ISO 22810:2010 jsou hodinky odolné proti vodě až do hloubky 50 metrů. Hodinky Amazfit GTS prošly zkouškami prováděnými centrem National Clock Quality Supervision and Inspection Center s následujícím číslem zprávy: QT1908061.
2. Pro zajištění dobrého zážitku z nošení osušte hodinky po ponoření do vody ihned, jak to bude možné.

12 tréninkových režimů.
Vestavěné duální satelitní určování polohy.
Přesné zaznamenávání tratí při tréninku.

Hodinky Amazfit GTS podporují 12 tréninkových režimů a mají integrovaný duální satelitní systém určování polohy GPS+GLONASS, což umožňuje přesné zaznamenávání tratí při tréninku. Mají také několik profesionálních senzorů, které zaznamenávají kompletní fyzické údaje a provádějí s nimi vědecké analýzy pro zlepšení vaší výkonnosti.

Dlouhá výdrž 14 dní navzdory tenkému tělu hodinek.

Hodinky Amazfit GTS kombinují software a hardware pro hlubokou optimalizaci spotřeby energie systému a komponent, která umožňuje dlouhou výdrž 14 dní při zachování tenkého těla hodinek. Díky tomu nemusíte hodinky tak často nabíjet. Hodinky mohou nepřetržitě fungovat 1,5 měsíce v základním režimu a až 25 hodin se stále zapnutým GPS, což je dostatečné pro uběhnutí maratonu nebo vytrvalostního závodu.

Poznámka: Výdrž baterie se může lišit podle používání, nastavení a mnoha dalších faktorů, takže skutečné výsledky se mohou lišit od uvedených údajů.

BioTrackerTM PPG pro biologické sledování
Optický senzor a Realbeats
Biologický počítač založený na umělé inteligenci.
Celodenní sledování srdečního tepu a automatické
rozpoznávání arytmie.

Hodinky jsou vybaveny optickým senzorem pro biologické sledování BioTracker™ PPG od společnosti Huami. Ten může provádět nepřetržité 24hodinové vysoce přesné sledování tepové frekvence stejně jako sledování intervalu tepové frekvence během tréninků a zobrazí varování v případě zjištění příliš vysoké hodnoty. Podporuje také biologický počítač RealBeats založený na umělé inteligenci, který provádí automatické rozpoznávání arytmie (včetně fibrilace síní), díky čemuž se můžete dozvědět více o zdraví svého srdce a obdržíte varování o potenciálních rizicích. Vícedimenzionální funkce pro udržování zdraví, jako je například připomenutí dlouhé doby nečinnosti, spotřeba kalorií a analýza spánku, vám mohou pomoci vyvinout dobré návyky a celkově zlepšit vaše zdraví.

Poznámka: *Funkce automatického rozpoznávání arytmie (včetně fibrilace síní) bude postupně k dispozici v různých zemích na základě místních předpisů.