Chytrý náramek Xiaomi Amazfit Cor

IPS barevný dotykový displej | Pouzdro z nerezové oceli vykládané sklem s 2,5D zakřivením |
Vodotěsnost 5 ATM | Zobrazení zpráv, podrobnosti o počasí a stavu cvičení

Barevný dotykový displej, velký a jedinečný

Chytrý náramek Amazfit Cor má 1,23 palce velký barevný displej s vysokým jasem a je vybaven funkcemi, které vás každý den doprovázejí na vašich cestách. Díky odnímatelnému náramku, který se perfektně přizpůsobí šířce zápěstí, je jeho nošení velmi pohodlné. Velký displej okamžitě poskytuje komplexní informace.
IPS LCD barevný displej disponuje různými vizuálními efekty. Široký zorný úhel umožňuje jasně sledovat obsah obrazovky z různých úhlů.

Chytrý náramek Amazfit Cor lze ovládat jen pomocí konečků prstů. Funguje na bázi hi-tech dotykového displeje, který snižuje odraz světla a zlepšuje viditelnost obsahu obrazovky.

Vodotěsnost 5 ATM, použitelný při plavání

Díky vodotěsnosti 5 ATM1,můžete náramek nosit při plavání, ve sprše i při jiných každodenních činnostech. Díky chytrému náramku Amazfit Cor prožijete celý den bez starostí.

Kovové křivky, krásné a mimořádné

Exteriér chytrého náramku Amazfit Cor je navržen v minimalistickém stylu bez přebytečného zdobení. Díky kombinaci nerezové oceli a skla je náramek vhodný k nošení při různých příležitostech.

Přestože má chytrý náramek Amazfit Cor 1,23 palcový displej, jeho povrch je hladký a krásný. Působí lehce a tence.

Pro hladké zakřivení je na přední části chytrého náramku Amazfit Cor použito 2,5D obloukové sklo s pouzdrem z nerezové oceli 316L. Vykreslení krásného bočního oblouku dosahuje pouzdro z nerezové oceli díky kombinovanému efektu pískování a vysokého leštění, přičemž sklo s 2,5D zakřivením se vyznačuje neobyčejným leskem.

Ze spodní strany je povrch náramku navržen tak, aby zajišťoval pohodlí při nošení. Snímač tepové frekvence má mírně konvexní tvar, aby umožňoval přesný monitoring tepové frekvence.

 • Nerezová ocel 316L + sklo s 2,5D zakřivením

Velký displej, snadný přístup k informacím

Na 1,23 palcovém barevném displeji si velmi pohodlně přečtete obsah WeChat, zpráv SMS a zpráv z jiných sociálních platforem. Funkce aktuální předpovědi počasí zobrazuje změny počasí v příštích 7 dnech. Praktické funkce, jako je budík, stopky a odpočítávání, přináší do vaší práce i života větší pohodlí.

Poznejte sami sebe a zlepšujte se

Životní i pracovní tempo je příliš rychlé. Nemáme dost času na cvičení, spánek ani odpočinek. Dovolte chytrému náramku Amazfit Cor, aby vše zaznamenával za vás, a zjistěte o sobě více.

Lehký a neinvazivní design chytrého náramku Amazfit Cor je vhodný k nošení na zápěstí po celých 24 hodin. Přesně zaznamená vaše cvičení, spálené kalorie, tepovou frekvenci a další informace při cvičení. Funkce monitorování spánku automaticky zaznamená stav vašeho spánku a analyzuje jeho kvalitu. Poskytne vám o vás více informací.

Bez ohledu na to, jak jste zaneprázdněni, se cvičením to nevzdávejte. Jakmile chytrý náramek Amazfit Cor připojíte k aplikaci Mi Fit, můžete si vybrat z různých cvičebních programů, které vyhovují vašim potřebám. Nepřestávejte cvičit a pracujte na svém lepším já.

Údaje zaznamenané aplikací Mi Fit lze okamžitě zobrazit na displeji chytrého náramku Amazfitu Cor

Všechny údaje zaznamenané aplikací Mi Fit lze zobrazit na displeji chytrého náramku Amazfit Cor. Pokud s aplikací Mi Fit vyběhnete ven nebo se proběhnete uvnitř, projedete se na kole nebo si zajdete na procházku, stačí jen zvednout zápěstí a na displeji náramku Amazfit Cor zobrazit aktuální klíčová data.

Připojení k aplikaci Mi Fit

Jedna aplikace vyřeší vše

Nepřetržité používání po dobu 12 dní

100 zpráv denně, 50x zvednutí zápěstí, 1 hodina běhu týdně

Lime Green
International Orange
Mojo Red
Casper Gray
Malibu Blue
East Bay Blue
Fatalis Green

K dispozici 6 barevných provedení3

Chytrý náramek Amazfit Cor je k dispozici v 6 barevných provedeních. Náramek s rychlým odepínáním lze vyměnit za pár vteřin. Během vteřiny můžete změnit svůj styl.

Specifikace

  • 1,23 palce
  • IPS LCS barevný displej
  • 80x160
  • 2,5D Gorilla glass + svrchní vrstva AF
 • Tříosý akcelerometr

  Senzor tepové frekvence PPG
 • Bluetooth 4.0 BLE
 • Až 12 dní 2(100 zpráv denně, 50x zvednutí zápěstí, 1 hodina běhu týdně)
 • 170 mAh (lithium-polymerová baterie)
 • Magnetické nabíjení
 • Až 2,5 hodiny
 • Nerezová ocel 316L, PC
  • 19.0 mm
  • 233 mm
  • 155mm
  • 210mm
 • 32 g (včetně řemínku)
 • 5 ATM
 • Mi Fit
 • zjednodušená čínština/angličtina
 • OS Android 4.4 vyšší a iOS 8
Poznámky:
1. V souladu se standardem ISO22810:2010 činí vodotěsnost chytrého náramku Amazfitu Cor 5ATM. Chytrý náramek byl testován třetí nezávislou organizací. Číslo certifikátu je 50100458001. To znamená, že lze chytrý náramek Amazfit Cor použít během aktivit v mělkých vodách, mj. při plavání v bazénu nebo na kraji moře. Lze jej nosit také při sprchování nebo ve výřivkách.
2. Údaje o výdrži baterie pocházejí z laboratoře Huami Science and Technology Laboratory a jsou získávány v konkrétním testovacím prostředí (viz konkrétní pokyny). Reálné použití se může mírně lišit v závislosti na rozdílech mezi jednotlivými výrobky, verzích softwaru, podmínkách používání a faktorech životního prostředí. Berte prosím v potaz danou situaci.
3. Materiál náramku prošel testem biokompatibility, což však neznamená, že jednotliví uživatelé nepocítí v důsledku konkrétního zdravotního stavu po nošení výrobku nepohodlí nebo alergickou reakci na pokožce. Je-li pokožka na zápěstí zarudlá nebo podrážděná, výrobek odejměte. Pokud symptomy po 2-3 dnech po odejmutí výrobku neodezní, obraťte se na dermatologa. Při každodenním používání pravidelně čistěte náramek vodou a dbejte na to, abyste jej neupevňovali příliš těsně a udržovali jej v suchu.

* Není-li uvedeno jinak, jedná se o naše vlastní laboratorní údaje, specifikace návrhu a údaje poskytnuté dodavateli. Údaje uvedené na webových stránkách se mohou s ohledem na danou situaci mírně lišit v závislosti na verzi zkušebního softwaru, konkrétním testovacím prostředí a konkrétní verzi. Odkazujeme vás proto na konkrétní situaci. Konstrukční schémata zobrazená na webových stránkách slouží jako funkční diagramy, nikoli jako skutečná schémata. Vezměte v potaz daný výrobek. S ohledem na nejnovější změny ve výrobních sériích a výrobní a zásobovací faktory, a abychom byli schopni poskytnout co nejpřesnější informace, parametry specifikací a vlastnosti výrobků, je naše společnost oprávněna upravit nebo revidovat popisy a obrazové efekty na webových stránkách tak, aby odpovídaly aktuální výkonnosti výrobku, specifikacím, indexům, dílům, atd. V případě, že jsou výše uvedené modifikace a úpravy nezbytné, nezasíláme žádné zvláštní upozornění.