O nás

Xiaomi – nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let.

Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně teprve od září 2017, ale s 15% podílem se již značka stačila vyšplhat na číslo tři v oblasti mobilních telefonů. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý!

Celosvětově činí podíl Xiaomi na trhu s mobilními telefony 8 % a to při meziročním nárůstu 129 % (Q1 2018 vs. Q1 2017). Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena / výkon, začala růst raketovým tempem i v ČR, kde získala cenu Produkt roku 2017 hned ve třech kategoriích.

Xiaomi nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na našich Mi Storech a Mi Zones. Těch je po celé republice již 12 a jejich počet každým měsícem roste.

Oficiálním distributorem značky Xiaomi pro Českou republiku jsou společnosti Witty Trade s.r.o. a Beryko s.r.o. prezentované na webu Xiaomi-Czech.cz, které jako jediné na českém trhu disponují oficiální licencí pro distribuci produktů přímo od centrály Xiaomi v Číně. Oficiální zastoupení Xiaomi je v ČR spravováno právě těmito společnostmi. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se Xiaomi v ČR může opřít o silné partnerství a přímou komunikaci s centrálou Xiaomi v domovské Číně.