mAh

Mi Power Bank2S

Dva USB výstupy|Dvoucestné rychlonabíjení
Lithium polymerová baterie|Hliníkové tělo

Společník na cesty

Nová mobilní nabíječka Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) je kompaktní a přenosná powerbanka se dvěma USB výstupy, které podporují více protokolů pro rychlé nabíjení. Stane se vaším společníkem při nezapomenutelných cestách života.

Dva USB výstup
10000 mAh Mi Power Bank 2S

Jeden výstup nestačí, dva jsou tak akorát

Nová mobilní nabíječka Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) nabízí dva USB výstupy. Díky tomu má nejen přesnější ovládací obvod, ale umí zajistit také dostatek energie pro nabíjení dvou inteligentních zařízení současně.

Vyšší účinnost nabíjení a vybíjení při vysokém příkonu až 18 W

Nová mobilní nabíječka Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) umí výrazně zkrátit dobu nabíjení díky adaptérům 12V 1,5A, 9V 2,0A a vysokému příkonu až 18 W.

Podpora rychlonabíjení
Nabíjejte mobilní telefon rychleji

Nová mobilní nabíječka s vysokou rychlostí nabíjení (10000 mAh) podporuje celou řadu protokolů pro rychlé nabíjení přes jediný port s výkonem až 14,4 W. Při současném využívání obou portů může mít výstupní kapacitu až 5V2,4A a celkový výkon 15W. Chytrá a rychlonabíjecí powerbanka, která ví, že čas je drahocenný.

Vysoká kapacita 10 000 mAh pro každodenní využití

Skutečná výstupní kapacita 6 500 mAh a konverzní poměr mezi nabitím a vybitím více než 90 %.

Nová mobilní nabíječka Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) umí nabít zařízení několikrát, skutečná výstupní kapacita je 6 500 mAh. Nabízí dlouhou a spolehlivou výdrž baterie vašim mobilním telefonům, tabletům, digitálním fotoaparátům a dalším elektronickým zařízením.

Aktualizace procesů
Snadné, pohodlnější uchopení

Tělo z eloxovaného hliníku + konstrukce okrajů 180°

Tělo mobilní nabíječky Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) je vyrobeno z jediného kusu eloxovaného hliníku, který je nejen vysoce pevný, ale odolný vůči pádu, kolizi, potu a korozi. Díky jemnému povrchu a ekonomičtějšímu zaoblenému designu se snadno drží v jedné ruce.

Li-polymerové baterie, která splňuje požadavky na nabíjení různých zařízení

Vysoce kvalitní li-polymerová baterie

Nová mobilní nabíječka Xiaomi Mi Powerbank 2s (10 000 mAh) využívá vysoce kvalitní li-polymerové baterie, které nabízí dlouhou a spolehlivou životnost baterie pro mobilní telefony, tablety, digitální fotoaparáty a další zařízení kompatibilní s běžnými mobilními telefony a tablety na trhu.

Podpora nabíjení nízkoproudových zařízení

Stačí dvakrát stisknout tlačítko a powerbanka se přepne do dvouhodinového režimu nabíjení nízkoproudových zařízení. Tento režim je vhodný pro nabíjení Bluetooth sluchátek a chytrých náramků Xiaomi. Už se nemusíte bát, že nemáte jak nabíjet menší zařízení s nižším odběrem energie.

 • Mi Bluetooth headset
 • Mi Band

Vysoce kvalitní obvodový čip, vícenásobná ochrana je bezpečnější

Při používání vysoce přesných zařízení s kapacitním odporem jsou pokročilé obvodové čipy nejen bezpečné, ale mohou také efektivně zlepšit konverzní poměr a stabilizovat napětí při vybíjení. Umí poskytnout ochranu více obvodů a snadno se vypořádá s přebitím, vybitím, vysokou teplotou, zkratem, atd. bez ohledu na nabíjení, vybíjení nebo pohotovostní režim. Často je uživatelům poskytována záruka bezpečného nabíjení, neboť powerbanka komplexně zlepšuje účinnost nabíjení a vybíjení.

 • Ochrana teploty

  Díky přidanému termistoru a mechanismu řízení teploty funguje lithium-polymerová baterie v rozmezí bezpečných teplot.

 • Jištění proti zkratu

  Při abnormálních zkratech zajistí automatickou ochranu, která ochrání základní desku a baterii před poškozením.

 • Jištění proti obnovení

  Když výrobek nefunguje správně, stiskněte tlačítko kontroly nabíjení a obnovte normální provoz.

 • Vstupní anti-reverzní jištění

  Pokud je datový řádek Micro USB portu připojený reverzně, dojde k automatickému přerušení provozu a ochraně nabíjecího zařízení.

 • Výstupní nadproudové jištění

  Inteligentně detekuje výstupní proud. Při překročení horní hranice se výstup aktivně vypne a ochrání nabíjecí zařízení.

 • Výstupní přepěťové jištění

  Inteligentní a včasná detekce výstupního napětí. Při překročení horní hranice se výstup aktivně vypne a ochrání nabíjecí zařízení.

 • Jištění baterie proti přebití a nadměrnému vybití

  Vyberte si japonskou lithiovou baterii s ochrannou funkcí a zamezte přebití a nadměrnému vybití baterie a v důsledku toho poškození baterie.

 • Jištění proti zkratu baterie na úrovni hardwaru

  Hardware detekuje zkrat baterie, rychle zareaguje, zablokuje smyčku baterie a účinně ochrání bezpečnost baterie.

* Výše uvedené údaje pocházejí z laboratoře, nicméně se mohou vlivem objektivních změn v prostředí lišit nebo být nesprávné.