Mi Power Bank 2 5000mAh

Li-polymerová baterie / Lehké pouzdro z hliníkové slitiny
/ Lehká a pohodlná při držení

Lehká a tenká – přesně podle vašich představ
Díky tloušťce o pouhých 10,7 mm ji snadno udržíte v dlani

Oproti velkokapacitním mobilním nabíječkám je Mi Mobilní powerbanka 2 (verze 5000 mAh) malá, lehká a tenká pouze 10,7 mm. Pohodlněji se přenáší a dokáže uspokojit vaše potřeby při nabíjení.

Lehké a odolnější pouzdro z hliníkové slitiny
Povrchová úprava odpovídá MacBook Pro

Mi Mobilní powerbanka 2 (verze 5 000 mAh) má kovové pouzdro z elexovaného hliníku. Výrobek je tak v konečném provedení nejen příjemnější na pohled, ale také odolný proti nečistotám a poškrábání a snadný na údržbu. Zaoblení ve tvaru písmene C je jemné a výrazně zvyšuje pocit pohodlí při držení.

Vysoce kvalitní Li-polymerová baterie

Mi Mobilní powerbanka 2 (verze 5 000 mAh) díky vysoce kvalitní Li-polymerové baterii skvěle navyšuje výdrž chytrých zařízení s kapacitou 5 000 mAh. Je vhodná pro nabíjení vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo digitálního fotoaparátu.

Technologie výroby CNC

Vysoce přesná technologie výroby CNC, kovové pouzdro z jediného dílu. Velmi pevná konstrukce, odolná proti pádu a kolizi. Povrch je odolnější proti potu a korozi. Vhodné k přenášení.

Proces eloxování

Procesem eloxování, který odpovídá zpracování mobilního telefonu iPhone 5S, se na povrchu vytváří tvrdá ochranná vrstva, která nebledne a je odolnější vůči opotřebení a korozi.

Zaoblení ve tvaru písmene C

Ergonomické, jednodušší držení jednou rukou oproti ostrým hranám běžných výrobků, nabízeným na trhu.

Skryté tlačítko

Tlačítko je mírně stlačené, takže není patrné na pohled, ale snadno hmatatelné.

Proces

Specifikace

Obsah balení