Mi Power Bank 3250mAh with Flashlight

11 režimů jasu
11 režimů jasu Minimalistický design
Lithiová baterie s kapacitou 3 350 mAh Nabíjení chytrých zařízení

Vezměte si kapesní svítilnu na
procházku nočním městem

Procházka nočním městem, obklopeni směsicí světla a tmy. S kapesní svítilnou je procházka nočním městem klidnější.

Vezměte si kapesní svítilnu na
procházku tmavou nocí

Pro některé piráty silnic není ani noc důvodem k tomu, aby dávali pozor.
Kapesní svítilna vám ukáže cestu vpřed.

Otáčením hlavy kapesní svítilny lehce přepínejte mezi 11 režimy jasu

Kapesní svítilna má strukturu digitálního kódovacího zařízení. Jemným otáčením hlavy kapesní svítilny lze nastavit až 11 režimů jasu. Hlava kapesní svítilny má vestavěnou LED diodu Lumileds, jejíž maximální světelný tok činí 240 lm, což je pro každodenní používání více než dostačující.

Příjemný minimalistický design těla z hliníkové slitiny

Minimalistický design Mi kapesní svítilny překoná veškeré vaše předchozí zkušenosti. Tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny, která je odolná a má texturu. Bílé tělo a stříbrná hlava svítilny se skvěle doplňují a dávají vyniknout kráse designu. Kapesní svítilna váží pouhých 103 g, takže je velmi lehká a mimořádná.

Vysoká kapacita lithiové baterie pro trvalejší a oslnivější osvětlení

Mi kapesní svítilna je vybavena lithium-iontovou baterií s kapacitou 3 350 mAh od společnosti Panasonic nebo LG, která podporuje až 216 minut svícení. Obsahuje také chytrou funkci regulace teploty, která umí automaticky snížit jas a nastavit teplotu, pokud osvětlení dlouhodobě přesahuje nastavenou teplotu. Tím zajišťuje bezpečnost používání.

216min

svícení

SOS tlačítko, které vás zachrání v případě nebezpečí

Funkční tlačítko lze do SOS režimu přepnout třikrát. Signál spustí blikání kapesní svítilny. Vyšlete signál, díky kterému vyváznete z nebezpečí včas.

Rozptýlí tmu i nabíjí chytrá zařízení

Nabíjecí konektor microUSB

Mi kapesní svítilna s vestavěným SY6918 smart čipem umí dobíjet běžné mobilní telefony a elektronická zařízení na trhu. Při přepnutí do režimu nabíjení nízkoproudových zařízení lze nabíjet i nízkoproudová zařízení, např. chytrý náramek a Bluetooth sluchátka. Ať už svítíte nebo nabíjíte, výkon Mi kapesní svítilny překoná vaše představy.

*Výrobek umí nabíjet zařízení se vstupním napětím 5V. Dvojitým stisknutím funkčního tlačítka aktivujete režim nabíjení nízkoproudových zařízení.
Výrobek nesmí být při nabíjení chytrých zařízení zapnutý.

Přinese vám více zábavy s
chytrým příslušenstvím

Mi kapesní svítilnu můžete používat s chytrým příslušenstvím, např. s přenosným ventilátorem, čímž získáte více zábavy.

*Všechny výše uvedené údaje pocházejí z laboratoře Zi Mi, vlivem objektivních změn v prostředí nebo chyb během skutečného používání.