Mi Bluetooth Audio Receiver

Bezdrátový přenosný přijímač pro vysoce kvalitní přenos zvuku
Ovládání jedním tlačítkem Profesionální zesilovací čip Přenos pomocí technologie Bluetooth 4.2Vestavěná baterie

Vychutnejte si poslech hudby kdykoli a kdekoli
Rozlučte se s drátovým příslušenstvím

Poslech hudby ze sluchátek a hudebních přehrávačů se stal běžnou součástí našich životů. Vytvořte si ze svých oblíbených sluchátek bezdrátová jak pro váš pracovní, tak i soukromý život. Už nemusíte sportovat s mobilním telefonem v ruce nebo se bát volání během řízení dopravního prostředku. Xiaomi Bluetooth audio přijímač přináší řešení. Řekněte sbohem zamotaným kabelům a vstupte do éry bezdrátového poslechu hudby.

Ovládání pomocí jediného tlačítka

Snadné používání

Zařízení ovládáte pomocí jediného tlačítka. Ať už chcete zařízení zapnout, aktivovat Bluetooth, přijímat zvukový signál z mobilního telefonu nebo jiného zařízení Bluetooth nebo okamžitě přepnout mezi drátovým a bezdrátovým připojením.

Podporuje přenos pomocí technologie Bluetooth 4.2

Nová generace čipové architektury podporuje přenos pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 4.2 s přenosovou vzdáleností až 10 metrů. Díky optimalizované anténě přijímá signál vysoce efektivně a přesně, což bývá u některých zařízení Bluetooth problematické. V komplexním interferenčním prostředí je signál těžké narušit.

Realističtější a čistší reprodukce originálního zvuku

Prostřednictvím hloubkové studie křivky lidského ucha se snažíme nastavit rozsah výstupního zvuku a kompenzovat nízkou a vysokou frekvenci lidského ucha tak, aby byl výstupní zvuk plnější a realističtější. Xiaomi Bluetooth audio přijímač je současně vybaven zesilovacím čipem, který se vyznačuje vysokým poměrem mezi maximální možnou energií signálu a energií šumu, signálem s nízkou mírou zkreslení na výstupu, dobrou přechodovou odezvou a vysoce kvalitním výstupem při stabilním vysílání signálů.

Systémově optimalizovaný design, vysoký poměr mezi maximální možnou energií signálu a energií šumu

Poměr mezi maximální možnou energií signálu a energií šumu je poměr výkonu výstupního signálu elektronického zařízení nebo elektronického systému a výkonu simultánního výstupního šumu. Čím je poměr vyšší, tím vyšší je i kvalita přehrávání hudby. Poměr mezi maximální možnou energií signálu a energií šumu dosahuje vysoké úrovně v daném odvětví a efektivně zajišťuje kvalitu výstupní hudby.

Obsahuje baterii, port a tlačítko pro přehrávání

Vestavěná dobíjecí lithiová baterie, bezpečnější ochranný obvodový systém, podpora nepřetržitého přehrávání přes plug-in. 2 celé hodiny z možných 4-5 hodin připojení a používání. Podporuje používání a nabíjení současně bez obav z výpadku napájení.

Hudba vás doprovází, ať už jdete kamkoli

Ať už se chystáte kamkoli, vezměte si s sebou pohodlný Xiaomi Bluetooth audio přijímač – je malý a snadno se ukládá, je lehký, stylový a díky designu kravatové spony se budete na silnici cítit lépe.

Snadné nošení

Použijte Xiaomi Bluetooth audio přijímač při sportování a přímo jej připojte přes Bluetooth k mobilnímu telefonu. Zbavíte se tak nepohodlí spojeného s nošením telefonu při cvičení, zatímco hudba poběží s vámi.

Kvalitní zvuk s vysokým rozlišením - ihned

Nechce se při odpoledním odpočinku na pohovce doprovodit Xiaomi Bluetooth audio přijímačem do světa sladkých snů. Zůstaňte v bezpečné vzdálenosti od záření mobilního telefonu a vnímejte, jak čas pomalu plyne.

Snadné připojení a únik z hlučného prostředí

V hlučném kancelářském prostředí vám připojení k Xiaomi Bluetooth audio přijímači nabídne oddělený pracovní prostor, izoluje vás od rušivých podnětů, a vy tak můžete pracovat efektivněji.

Snadné připojení ve vozidle

Při řízení může být Xiaomi Bluetooth audio přijímač připojen přímo k vašemu vozidlu. Můžete si tak bezpečně vychutnat poslech hudby při řízení, zmírnit vyčerpání způsobené řízením a měnit hudbu dle vašeho přání.*

*Vhodné pro modely s 3,5 mm AUX rozhraním

Kovový flexibilní klip pro pohodlnější nošení

Tělo přijímače je vyrobeno z vysoce kvalitního PC materiálu s vysokým jasem a hladkým povrchem. Moderní design je jednoduchý a elegantní. Bílá barva působí čistě, kompaktně a jednoduše a elegantní tvar přijímače je stylový. S kovovým flexibilním klipem na zadní straně se snadno přenáší i používá.

Podporuje připojení ke dvěma zařízením pro více zábavy

Není třeba stahovat ovladače, abyste se mohli připojit ke dvěma zařízením současně. Získáte širší paletu možností a více zábavy.*

*Xiaomi Bluetooth audio adaptér se umí připojit až ke dvěma zařízením současně, přičemž při každém přehrávání lze připojit pouze jedno z nich.

3,5mm adaptér pro snadné připojení

Xiaomi Bluetooth audio přijímač využívá pro spojení mezi výrobkem a drátovým zařízením 3,5mm adaptér, který vám poskytuje více možností a pohodlné používání. Tento způsob nabízí rozmanitý a pohodlný způsob připojení kabelových sluchátek, kabelových reproduktorů nebo audiosystému v automobilu. Ať už sportujete, trávíte volný čas doma nebo cestujete, nezapomeňte si vzít Xiaomi Bluetooth audio přijímač s sebou.

Záruka špičkové kvality, více než 700 testů spolehlivosti

Důležitý není jen vynikající výkon zvuku a vylepšený vzhled, ale také kvalita výrobku. Každičký detail výrobku byl podroben náročnému testování, včetně testování životnosti tlačítka, a počet testů dokonce třikrát překročil průmyslový standard. Dobrý zvuk, vysoce kvalitní řemeslné zpracování i záruka kvality svědčí o vysoké kvalitě Xiaomi Bluetooth audio přijímače.*

  • Teplotní šok
  • Zkouška solným postřikem
  • Spolehlivost Materiálů
  • Intenzita vibrací
  • Odolnost vůči UV záření
  • Odolnost vůči vysokým teplotám
  • Kompatibilita s mobilním telefonem
  • Životnost tlačítka
  • Funkčnost ve vysokých a nízkých teplotách
  • Pevnost kolečka

Poznámky:
* Tento produkt je napájen přes standardní rozhraní microUSB. Abychom omezili množství elektronického odpadu, nabíjecí kabel není součástí balení.
* Nepodporuje tlačítko pro ovládání hlasitosti Apple nebo sluchátek s certifikací MFi Apple.
* Výše uvedené údaje představují výsledky laboratorních testů. Skutečné výsledky se mohou mírně lišit v závislosti na konkrétním použití nebo zkušebním prostředí.