Xiaomi Czech

Redmi 4X
4100mAh dvoudenní baterie


5" displej / Vysokokapacitní baterie 4100mAh / Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Redmi 4X
Lépe, rychleji, s velkou výdrží

Redmi 4X se zaměřuje na nejdůležitější aspekty skvělého zážitku ze smartphonu. Baterie 4100mAh je v pohotovostním režimu až 18 dní a až 2 dny při velmi náročném používání.
Velká baterie je umístěna v malém kovovém rámečku s 5" displejem, který dokonale padne do dlaně. Nabízí výkonný osmi-jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 435. Očekávejte zlepšení ve výkonu a dlouhou výdrž baterie s novým Redmi 4X.

Vysokokapacitní baterie 4100mAh 5ʺ displej Prémiové kovové tělo Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Běží déle s 4100mAh baterií

Jsme hrdí na to, že tvoříme smartphony, které mají vysokokapacitní baterie bez ústupků. Je to výzva, kterou si naši konstruktéři a inženýři denně přebírají. U Redmi 4X náš tým ušel dlouhou cestu, aby pečlivě naplánoval design, provedl hloubkový výzkum baterií a systémovou optimalizaci, aby představil smartphone, který vyniká jak životností, tak designem.

Konečná krása

Nový Redmi 4X je uzavřený v krásném kovovém těle, které je vyrobeno z eloxovaného hliníku. Zadní strana prošla diamantovým řezacím procesem, který produkuje dva jasné pásy, což dodává další brilantní jiskru celému telefonu.

Zlatá
Černá

Uchopte

Na velikosti záleží. Redmi 4X přichází s 5" HD displejem a velikostí, díky které pohodlně sedí v ruce. Naši návrháři pokročili ke zlepšení ergonomie a oblékli jej do zkoseného kovového rámu se zúženými okraji, který pohodlně spočívá v dlani, a to dokonce i během maratonových her, či filmových sedánků. Dodává se s hladkým předním sklem o průměru 2,5 D.

5ʺ HD
displej
2.5D
zahnuté sklo

Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Jsme přesvědčeni, že Vám poskytneme dlouhotrvající, plynulý zážitek na Redmi 4X. Baterie o velikosti 4100mAh je poháněna procesorem Snapdragon 435 octa-core,
který se může pochlubit lepším výkonem a spotřebovává méně energie, než jeho předchůdce. Nyní můžete hrát své oblíbené
mobilní hry celý den, každý den, aniž by došlo ke zpomalení telefonu.

Rychlejší odemčení díky otisku prstu

Už Vás otravuje odemykání kódem? Nechte Vaše prsty odemknout Váš telefon. Redmi 4X je dodáván se snímačem otisků prstů, který vám umožní rychlé odemčení a přístup k vašemu privátnímu profilu a souborům.

Fotografujte jako profesionál s 13MP zadní kamerou

Ihned uvidíte rozdíl, když pořídíte snímek na Redmi 4X. Pořízené fotografie jsou ostré a živé díky 13MP zadní kameře, která je dodávána s PDAF pro rychlé zaostřování o délce 0,3s. Dodává se s celou řadou vestavěných funkcí fotoaparátu, které vám pomohou bez námahy pořídit krásné panoramatické a jasné noční snímky. Můžete dokonce v reálném čase aplikovat jeden z 36 vestavěných inteligentních zkrášlujících profilů a celou řadu filtrů a vylepšit tak vaše fotografie.

Disponuje skvělými funkcemi

 • Galerie tapet

  Vychutnejte si nádherné tapety z galerie, když se rozsvítí zamčená
  obrazovka. Tyto tapety pocházejí z nejrůznějších zdrojů, díky
  tomu si každý den můžete vychutnat proud vizuálně bohatého
  obsahu, který Vás bude inspirovat a fascinovat.

 • Váš druhý soukromý prostor

  Použijte různé přístupové kódy nebo otisky prstů pro přístup k různým profilům Vašeho Redmi 4X, každý s vlastní tapetou, aplikacemi,
  soubory a fotografiemi. Perfektní pro chvíle, kdy chcete
  předvést svůj telefon bez ohrožení Všeho soukromí.

 • Dvojité aplikace

  Dva jsou lepší než jeden. Buďte ohromeni naší nativní funkcí Dual Apps, která vám umožní vytvořit a přihlásit se do dvou účtů pro libovolnou aplikaci. To zahrnuje WhatsApp, Facebook a další!

 • Univerzální infračervené
  dálkové ovládání

  Nyní můžete dálkově ovládat televizor, set-top box, klimatizaci,
  ventilátor a DVD pomocí vašeho Redmi 4X. Snadno přepínat kanály, nebo dokonce prohlížet televizní programy, které jsou aktuálně vysílány…

Redmi 4X

 • Zlatá
 • Černá
 • Vysokokapacitní baterie 4100mAh

  Až 18 denní pohotovostní režim

 • Snapdragon 435

  Osmi-jádrový procesor

 • HD displej

 • 13MP

  Zadní fotoaparát

 • Snímač otisků prstů

  Vyšší ochrana, rychlé odemčení