Xiaomi Mi Compact
Bluetooth Speaker 2

Kompaktní a přenosný Bluetooth reproduktor. S výborným výkonem i kvalitou zvukové reprodukce.

Lehký a krásný, kompaktní a přenosný

Hmotnost reproduktoru je pouhých 52 g, má velmi malé rozměry a snadno se vejde do dlaně. Anebo ho můžete zavěsit prakticky kamkoli vás napadne.

Vodotěsný
Malá velikost
Praktické zavěšení
Nízká hmotnost

Malé tělo a vysoký výkon

Díky velké magnetické cívce je výkon reproduktoru opravdu skvělý. Mohutný je i výkon basů, a to díky dynamickému kompresnímu algoritmu DRC, zvuk je jasný a nedeformovaný. S drobným a krásným tělem tento reproduktor překračuje svá očekávání a přináší vám tak opravdu šokující a špičkový poslech hudby.

Volání pomocí reproduktoru

Reproduktor má vestavěný mikrofon, a tak stačí pouze stisknout tlačítko a lze s pomocí reproduktoru telefonovat. Kvalita hovoru je zřetelná a ničím nerušená. Reproduktor má i možnost konferenčního hovoru.

Kvalita zvuku

Horní část reproduktoru je navržena s ohledem na Fibonacciho spirálu, tzv. zlatý řez, díky níž je hlasový otisk viditelný i pouhým okem. Materiál těla reproduktoru je z kvalitního ABS + PC materiálu, který má dlouhodobě stabilní a neměnnou barvu a je velmi odolný proti poškrábání. Tělo je navrženo tak, že výborně padne do lidské ruky.

Silná výdrž baterie

S 480mAh lithiovou baterií vydrží reproduktor hrát až 4 hodiny bez přestávky. Hudbu si můžete pouštět za chůze, při běhu, při tanci či během jakékoli jiné aktivity a stále je přitom zajištěna vysoce kvalitní hudební reprodukce. Pohotovostní režim reproduktoru činí až 45 dní.

Vysokorychlostní Bluetooth bezdrátový přenos

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 podporuje technologii Bluetooth 4.2., která zajišťuje vysokou rychlost a stabilitu datového přenosu a zároveň má vysokou odolnost proti rušení a navíc umožňuje snadné připojení mobilních telefonů, počítačů, televizorů a dalších zařízení. Spojení je snadné a lze jej provést pouze jedním kliknutím.

Jak mohu připojit svůj reproduktor pomocí Bluetooth k mému zařízení?

Speaker boot

Dlouze stiskněte tlačítko ve spodní části reproduktoru. Po 2 sekundách pusťte a uslyšíte tón při zapnutí. Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 automaticky vstoupí do režimu vyhledávání Bluetooth, takže můžete snadno spárovat Bluetooth.

Připojení Bluetooth

Zapněte Bluetooth ve svém mobilním telefonu a vyberte ,,MI BT18“. Po úspěšném připojení uslyšíte tón, pak je zařízení připojeno a můžete jej používat. Při příštím připojení stačí zapnout Bluetooth a reproduktor se připojí již automaticky.

Spojte se s novými mobilními zařízeními

Dlouze stiskněte tlačítko pro vypnutí/zapnutí. Tlačítko držte po dobu 6 vteřin a reproduktor opět vstoupí do režimu vyhledávání Bluetooth. V tomto okamžiku připojte nové mobilní zařízení k reproduktoru.