Xiaomi Mi Bluetooth Headset Mini

Krásný a čistý zvuk, Bluetooth sluchátko se snadno skryje do ucha díky malému tělu a lehoučké váze 4,5 g

Velmi dobře padne do ucha a z druhé strany se ovládá dotykem pomocí jednoho tlačítka pro všechny operace

Mini tělo / váha 4,5 g / skvěle padne do ucha /
1 tlačítko pro všechny operace

Mini tělo, které je velké jako fazole.

Je tak maličký, že pokud tomu nevěnujeme extra pozornost, nemusíme si Mi Bluetooth Headset Mini ani všimnout. Proto můžete používat Bluetooth kdykoliv a kdekoliv budete chtít.

*Když mluvíte, mikrofon sluchátka je nastaven směrem k ústům, aby byl průchod zvuku jasnější, věnujte pozornost mikrofonu.

Váha pouhých 4,5 g

Při nošení Xiaomi Mi Bluetooth Headset Mini můžete zapomenout, že ho zrovna máte v uchu, protože je naprosto lehoučký a velmi pohodlný.

Skvěle padnoucí i vypadající design.

Může být nošen na levém i pravém uchu, záleží pouze na Vás. Bluetooth sluchátko má velmi dobré uchycení a nevypadává z ucha.

IPX4 vodotěsný

IPX4 znamená, že Xiaomi Mi Bluetooth Headset Mini je vodotěsný. Nemusíte se tedy bát, pokud si Bluetooth potřísníte vodou. IPX4 vodotěsnost navíc účinně zabraňuje korozi na sluchátkách v důsledku potu člověka. Nic tedy nebrání tomu, abyste si vychutnali krásné srdečné hovory.

*Testováno v laboratořích třetích stran, odolné proti stříkající vodě, odolné proti vodě na úrovni IPX4, testováno organizací Shenzhen - Dokument o měření standardizovanou technologií. Ochranné vlastnosti se mohou snížit v důsledku každodenního opotřebení, a nebo v důsledku ponoření do kapaliny. Na poškození způsobené ponořením do kapaliny se nevztahuje záruka EM180507001RCV1.

Pouze jediné tlačítko pro všechny operace

Pomocí jediného tlačítka lze ovládat různé funkce a obsluha je tak velmi jednoduchá a pohodlná.

Magnetické nabíjení kontaktů je bezpečné a velmi snadno se používá.

Design nabíjecího kontaktu zabraňuje poškození způsobené připojením či odpojením USB, je mnohem rychlejší a bezpečnější. Snadno se magneticky zacvakne do nabíjecího portu, ihned se spustí nabíjení, zařízení se plně nabije a je připraveno k použití.

*červená kontrolka znamená nabíjení, modrá znamená plně nabito, plné nabíjení trvá cca 1 hodinu

Silikonové mikrofony MEMS jsou ideální pro přímý telefonický hovor

Běžně se používají v high-tech produktech, jako jsou chytré telefony. Mají vynikající stabilitu, dobrou redukci šumu během hovoru a umožňují tak zážitek z volání ve vysoké kvalitě, díky které jsou hlasy obou stran více zřetelné a čisté.

7,2mm silné magnetické pohyblivé cívky, které vytvoří naprosto fantastické basy

Xiaomi Mi Bluetooth Mini používá dynamický reproduktor s větším magnetickým polem, který je vybaven zvukovou strukturou zadní dutiny, která optimalizuje kvalitu basového pásma, čímž je přenos zvuku, jako jsou vokály i basy, silnější.

Bluetooth 4.1 technologie kompatibilní s 4G sítí, certifikát CSR8610 Bluetooth čipu.

Vyšší verze Bluetooth 4.1 je oproti starší výrazně vylepšena, došlo k potlačení rušivých vlivů. Přenos hovoru je výrazně stabilnější a lepší, spojení je mnohonásobně rychlejší.

Chytré handsfree, které rozpozná různé stavy i situace.

Jednou z hlavních předností handsfree je párování. Samo se zapne a aktivuje při vložení do ucha a začne s párováním. Pokud už bylo dříve spárováno, připojí se téměř okamžitě. Všechny stavy headsetu jsou vždy oznámeny.

K dispozici jsou 3 páry silikonových ušních krytek

Čímž dokážeme uspokojit naprosto všechny zákazníky a headset je tedy vhodný pro kohokoliv. Dle ergonomie lidského ucha byly navrženy a vyrobeny 3 páry krytek tak, aby vyhovovaly všem podmínkám a tvarům lidského ucha.

Rychlé nabíjení a stabilní přenos energie přes rozhraní USB.

Rychlé nabíjení a stabilní přenos. Drát je vyroben z kvalitního PU materiálu, který je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Povrch nabíjecího kabelu je matný a velmi odolný vůči zlomení.

K dispozici v černé a bílé barvě.