Sluchátka Mi Dual Driver
Earphones (Typ C)

Rozhraní USB-C / Dvojitá akustická komora s dynamickou
cívkou a keramickým reproduktorem / Pohodlný tvar pecek /
Vysoce odolný kabel a mikrofon MEMS s dálkovým ovladačem

Sluchátka splňují certifikaci Hi-Res Audio pro vysoce kvalitní audio produkty.

Síla vzhledu

Klasické černé/bílé provedení a hladké linie

Rozhraní USB-C

Kompaktní velikost, konektor a ovladač na kabelu. Sluchátka se řadí k aktuálním trendům a přizpůsobují se trhu s mobilními telefony. Konektor USB-C, 3,5mm jack. Štíhlejší vzhled konektoru, který napomáhá jednoduchému propojení. Díky stylovému, lehkému a kompaktnímu tvaru si zachovává vysokou odolnost.

Čip pro digitální dekódování

Vysoce kvalitní čip pro digitální dekódování zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením. Podpora hardwaru, vysoká rychlost dekódování a vysoký poměr signálu k šumu. Snižuje útlum zvuku během přenosu, obnovuje kvalitu zvuku a zajišťuje skvělý výkon při přehrávání hudby. Uvolněte se a vychutnejte si zážitek z poslechu.

Pohyblivá cívka a keramický reproduktor

Inovativní přehrávání vysokofrekvenčního i nízkofrekvenčního zvuku. Dosahování nekompromisní kvality zvuku nás neustále motivuje k tomu, abychom porušovali pravidla a tlačili se kupředu. V úsilí o dosažení lepšího hudebního zážitku používáme keramický reproduktor a pohyblivou cívku, které jsou umístěny v jedné dutině.

Pohyblivá cívka

Jednoduše přehrává středofrekvenční a nízkofrekvenční zvuk. Díky tomu je přenos hudby plynulejší a přirozenější, výkon jasnější a zvuk bohatší. Silné basy, příjemný, melodický a čistý zvuk pro intenzivnější zážitek.

Keramický reproduktor

Vysokofrekvenční signál sluchátek pro přirozenou kvalitu zvuku. Tenký, keramický reproduktor zajišťuje plynulou kvalitu zvuku s vysokým rozlišením díky dvousměrným vibracím, a rychlejší přechodová odezva umožňuje navýšení rozsahu vysokofrekvenčního pásma o 40 kHz. Kvalita zvuku je zajišťována s vysokou přesností.

Struktura pecek

Komfort přizpůsobený tvaru vašich uší. Struktura pecek, jejichž sklon odpovídá liniím lidského těla. Technické parametry, sluchátko je umístěno na vnější straně zvukovodu, chrání sluchový systém, vhodný pro většinu typů uší, umožňuje pohodlné nošení za každého počasí.

Vysoce odolný kabel

Zajišťuje dlouhodobou ochranu zvuku. Měkký materiál TPE, který není snadné zauzlovat a zamotat. Netuhnou dokonce ani v chladném počasí a zůstávají příjemné na dotek. Ochrání každý detail zvuku.

MEMS mikrofon s dálkovým ovladačem na kabelu

Ovládejte přehrávání zvuku pomocí dálkového ovladače na kabelu sluchátek. Jasný a nehlučný mikrofon MEMS pro lepší rázový impulz. Ovládání pomocí tří tlačítek, rozpoznávání slepých úkonů. Lepší, pohodlnější a rychlejší ovládání, nejen pro poslech hudby.

Pohodlné nošení

Ať už posloucháte rádio při jízdě v autě, vychutnáváte si poslech hudby před spaním, ve spánku nebo o volném odpoledni, sluchátka Xiaomi Dual Driver Earphones (Typ C) umí naplnit všechny potřeby vašich vybíravých uší. I běžné činnosti se tak stanou pohodlnými a příjemnými.

Sluchátka jsou kompatibilní se vstupem USB - C