Mi In-Ear Headphones Pro HD

ČÁST 1

Balení s nejlepším výkonem uvnitř

Dvojité dynamické + vyvážené ovladače armatur

Úplně nová sluchátka Mi In-Ear Pro HD přicházejí s hybridními, dvojitými, dynamickými a vyváženými ovladači armatur. Duální dynamický ovladač udržuje basy a střední tóny měkké a je vyroben z grafenového materiálu, který vyzařuje zvuky s plnějšími a bohatšími detaily. Vyvážený ovladač armatur uchovává bohaté detaily vysokých tónů pro hlavní melodii, takže se můžete setkat s tří-pásmovým vyrovnávacím efektem. Nyní se budete cítit téměř jako byste byli blízko přírodě, s novými sluchátky Mi In-Ear Pro HD.

Tří-pásmové vyrovnávání,
zvuky jsou tak krásné a přirozené

Abychom dosáhli rovnováhy v basových, středních a vysokých zvukových pásmech, zahrnuli jsme dvojité dynamické a vyvážené ovladače v našich zcela nových sluchátkách Mi In-Ear Pro HD. Větší dynamický ovladač je zodpovědný za nižší rozsah zvuku, zatímco menší dynamický ovladač se stará o vyšší zvukové rozsahy. Když jsou duální dynamické ovladače v kombinaci s ovladačem armatur, zvuky jsou výrazně bohatší a plnější.

Grafenová membrána, duální dynamické ovladače

Hlasy a nástroje mají zvuky, které se vyskytují převážně v prostředních a basových pásmech. Pro dosažení vynikajícího zvuku ve středních a basových pásmech jsme použili grafenovou dvojitou membránu, která zachová bohaté detaily a udržuje nízké tóny jemné.

Grafen je nejtenčí, nejsilnější a nejvíce ekologicky šetrný materiál schopný rychle přenášet zvuk. Použili jsme jej k vytvoření membrány, takže je s vysokou frekvencí mnohem tvárnější a vytváří zvuky, které jsou bohaté, ostré a křišťálově čisté. Je 100-krát silnější než ocel, vede 100% elektrických signálů, které procházejí, přesně dodává zvuky tak, jak by měly být slyšet.

Nový design je dodáván s dynamickými ovladači, poskytuje vynikající kvalitu zvuku a bohaté detaily s malým zkreslením

Sluchátka Mi In-Ear Pro HD využívají patentované, hybridní dvojité dynamické a vyvážené ovladače armatur, které dodávají hudbu ve větších a jemnějších detailech. S pomocí kapacitního děliče dochází k vyšší konvergenci s basy, což vede k menšímu zkreslení hudby. Takže teď bude naladění na hudbu jako poslech dobrého příběhu, který se dotýká duše.

Vědecké akustické ladění přináší přirozený a čistý zvuk, který zahřeje srdce

Každá hudba vypráví příběh. Abychom poskytli skutečné zastoupení hudby, získali jsme pomoc čtyřnásobného vítězného tuneru Grammy Award Luca Bignari, který provádí vědecké akustické ladění sluchátek Mi In-Ear Pro HD. Nyní se milovníci hudby mohou opravdu ponořit do každé hudební tvorby.

ČÁST 2

Naše designová filozofie

Nový design.
Zní to dobře, vypadá dobře

Dvojice dobře navržených sluchátek by neměla znít jen dobře, ale měla by se chovat jako ušní módní doplněk.
Sluchátka Mi In-Ear Pro HD získala zaoblený a 45 ° úhlový design do uší, který se perfektně hodí
Doručte pravou hudbu vašim uším. Má přesnou kalibraci struktury dutin, která zajišťuje, aby hudba zněla lépe.
Dodává se také s vysoce roztažitelnými TPE kabely, které jsou odolné.

45 ° úhlový design do uší,
ergonomicky navržená pro pohodlí

Sluchátka Mi In-Ear Pro HD jsou ergonomicky navrženy tak, aby odpovídaly tvaru vašeho ušního kanálu. Šikovný design s úhlopříčkou 45 ° se pohodlně přizpůsobí okolnímu šumu, takže si můžete vychutnat čistou hudbu bez velkého okolního rušení.

Plně kovové drátové ovládání
Výborně sedí ve Vaší ruce

Sluchátka Mi In-Ear Pro HD jsou inspirována celkovým designem sluchátek. Jsou oblečená celá v kovu a jsou lemována vysokým roztažitelným matným zapojením, takže jsou elegantní a kompaktní

Roztažitelné matné kabely
Vás provedou dlouhými hudebními maratony

Speciálně jsme zvolili TPE s pružností podobnou gumové hmotě jako surovinu. Je ekologický, netoxický a odolává teplu. Nyní máte kvalitní sluchátka, která jsou odolná proti nečistotám a mají vodiče odolné proti znečištění, které vás doprovázejí na delších cestách s hudbou.

Měkká a pohodlná sluchátka
Perfektně sedí na konturách vašeho ucha

Pro snížení rizika vzniku podráždění pokožky uší jsme speciálně vybrali silikon, který je jemný na pokožce. Také Vám poskytujeme 4 různé velikosti špuntů, abyste si mohli vybrat, která Vám sedí nejvíce. Nyní se sluchátky Mi In-Ear Pro HD máte dokonalého akustického společníka, který vás doprovází po celý den.

ČÁST 3

Kovová zvuková komora, vytvořená ve 25-ti krocích

Každý krok zajišťuje, aby byla dodána skvělá hudba

Vytvoření kovové zvukové komory je 25-ti krokový proces, který zahrnuje integrované řezání diamanty, gravírování CD, otryskání zirkonem a eloxování. Každý krok je dělán pečlivě a co možná nejpřesněji a představuje poslední umělecké dílo, které vyniká jak designem, tak kvalitou zvuku.

Technologie CNC diamantového řezu pro jemný pocit

Hliníková slitina je vyrobena ze CNC diamantového řezu s přesností až 0,01 mm. Takový zpracovatelský proces vyžaduje předběžnou analýzu hliníkového materiálu před odesláním na zpracování, což má za následek sluchátka Mi In-Ear Pro HD, které jsou pohodlné a jemné na uších.

Podrobný vzor CD,
další brilantní struktura na kovovém těle
Mi Headphones Pro HD zahrnují jemné a podrobné zrnění o velikosti 0,14 mm, které dodávají metalickému tělu sluchátek kovový lesk podobný diskům CD.

Zirkonové pískování a anodizační vrstva chránící před opotřebením

Zvláště jsme vybrali zirkonový písek jako surovinu, aby naše sluchátka Mi In-Ear Pro HD měla jemné a jednotné provedení. To také zajišťuje, že povrch je odolný proti poškrábání. Oblékli jsme také sluchátka do eloxované vrstvy o tvrdosti 6 μm, aby nejen skvěle vypadaly, ale byly zároveň chráněné před opotřebením.

Dobrá kvalita zvuku odolává testu času

Více než 700 testů spolehlivosti

Sluchátka Mi In-Ear Pro HD byly důkladně testovány ve více než 700 testech spolehlivosti a daleko předstihly průmyslové standardy, které zaručují výkon, vynikající výdrž a poskytují našim uživatelům jen nejlepší poslech a uživatelskou zkušenost.
 • Životnost tlačítka
 • Zkoušky solí
 • Životnost reproduktorů
 • Tepelně impulsní test
 • Tepelná odolnost
 • Intenzita vibrací
 • Pracuje při extrémních teplotách
 • Pevnost membrány
 • Vzdálená kompatibilita
 • Lanové ložisko
 • Materiálová spolehlivost
 • Odolnost proti UV záření