Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Stratos

Keramický rámeček | Vodotěsnost 5 ATM | VO2max
Výdrž baterie až 5 dní | Vnitřní paměť pro hudbu

Sport a business

Zcela nový, minimalistický a elegantní design. Buďte stylový při sportu i při obchodním jednání. Chytré hodinky Stratos kombinují několik materiálů a technologií: 2,5D tvrzené sklo Gorilla Glass, decentní značení minut, reflexní barevný displej, který je dobře vidět i za jasného slunečního světla, a rámeček ciferníku z ručně leštěné keramiky. Keramika je velmi odolná a nejen že vyhoví všem vašim každodenním nárokům, ale poskytne i krásný nadčasový vzhled.

Voděodolnost 5 ATM umožňuje bezpečné použití při plavání v otevřené vodě a ve vnitřních bazénech

Tyto chytré hodinky mají vodotěsnost 5 ATM1 (odpovídá tlaku vody v hloubce 50 metrů). Můžete je nosit při plavání v moři nebo bazénu.

Více sportovních režimů

Tyto prémiové hodinky nabízí navíc monitorování denních činností také 14 různých sportovních režimů, mj. běh, běh v hale, chůze, terénní běh, cyklistika, halová cyklistika, eliptický trenažér, lezení, plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě, triatlon, lyžování, tenis a fotbal.

Analýza VO2max

Díky zařízení Firstbeat pro analýzu tepové frekvence získáte přístup k vašim kardiorespirační hodnotám VO2max. Hodnota VO2max popisuje schopnost těla využívat kyslík k přeměně živin na energii. Díky funkci VO2max získáte přístup k údajům o životních funkcích, tréninkové pokyny šité na míru, motivaci k tréninku a vědecky podložené tréninkové poznatky, které využívají profesionální sportovci. Hodinky jsme navrhli pro sportovce, kteří usilují o zlepšení výkonu a lepší porozumění fyziologickým údajům, proto nabízí tři důležité tréninkové nástroje.

· Efekt tréninku zdůrazňuje dopad konkrétních činností na rozvoj aerobní kondice.
· Doba odpočinku doporučuje odpočinek mezi jednotlivými aktivitami pro dosažení co největšího efektu cvičení.
· Tréninková zátěž sleduje souhrnné fyziologické dopady všech činností za posledních 7 dní.

Výdrž baterie až 5 dní

Chytré hodinky Amazfit Stratos vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 5 dní2 čímž vám ušetří potíže s častým nabíjením. I ve sportovním režimu s aktivovaným GPS dosáhnete nepřetržité výdrže baterie 35 hodin 3 která postačuje například na 100 km terénního běhu.

Vnitřní paměť pro hudbu až 2 GB

Svoji oblíbenou hudbu můžete díky vnitřní paměti poslouchat i při běhu, a nechat tak mobilní telefon doma. Jednoduše si do hodinek nahrajte vaši oblíbenou hudbu, připojte hodinky přímo k Bluetooth sluchátkům a je to.

Aplikace Amazfit Watch App 2.0

Nová aplikace Amazfit Watch App 2.0 vám umožní synchronizovat data, kontrolovat denní údaje o aktivitách a záznamy cvičení, upravit nainstalovaný widget, importovat data z map a další. Aplikace také podporuje synchronizaci vašich údajů o cvičení s aplikacemi třetích stran.

Compatibility of the Amazfit Watch App 2.0:
Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Specifikace

 • Displej

  1,34 palcový, reflexní, barevný displej s nízkou spotřebou energie
  Rozlišení 320x300
  Stále zapnutý, transreflexní, barevný, dotykový LCD displej
  Tvrzené korningové sklo Gorilla Glass

 • Procesor

  Dvoujádrový procesor 1,2 GHz

 • Operační paměť

  512 MB RAM
  Vnitřní paměť 4 GB, cca. 2 GB volného místa pro hudbu

 • GPS

  GPS s nízkou spotřebou energie + dvou satelitní navigační systém GLONASS

 • Bezdrátové připojení

  Wi-Fi IEEE 802.11b/g 2.4GHz;Bluetooth 4.0

 • Senzory

  Optický snímač tepové frekvence (PPG senzor)
  Tříosý akcelerometr
  Gyroskop
  Geomagnetický senzor
  Senzor tlaku vzduchu4
  ASenzor okolního světla

 • Tlačítka

  Tlačítka z nerezové oceli

 • Baterie

  290 mAh Lithium-polymerová baterie

 • Nabíjení

  Nabíjecí dock USB

 • Výdrž baterie

  5 dní při běžném používání (např. běh 30 minut a 200 notifikací denně)
  35 hodin při nepřetržitém používání GPS a sledování tepové frekvence5

 • Vibrační motor

  Lineární rezonanční pohon (LRA)

 • Materiál těla

  Keramický rámeček, tlačítka z nerezové oceli, pouzdro z polykarbonátu vyztužené uhlíkovými vlákny, tvrzené sklo Gorilla Glass

 • Šířka řemínku

  22 mm, standardní šířka řemínku

 • Standardní řemínek

  Silikonový řemínek (vyměnitelný s rychlým mechanismem odnímání)6

 • Vodotěsnost

  5 ATM (164 stop / 50 metrů)
  Standard GB/T 30106-2013/ISO 22810:2010

 • Aplikace

  Amazfit Watch App

 • Jazyk

  Zjednodušená čínština/angličtina

 • Kompatibilita

  Android 4.4+ nebo iOS 9 a vyšší

Poznámky:
1.V souladu se standardem GB/T 30106-2013/ISO 22810:2010, vodotěsnost do hloubky 50 metrů, splnění zkoušky národního kontrolního úřadu National Watch Quality Supervision and Inspection Center. Číslo zprávy: QT1711018.
2.Mezi testovací podmínky pro výdrž baterie v délce 5 dní patří: předvolené tovární nastavení, připojení Bluetooth, běh 30 minut denně, 200 notifikací na zprávy.
3. Mezi testovací podmínky pro výdrž baterie v délce 35 hodin patří: předvolené tovární nastavení, vypnutí připojení a komunikace s Bluetooth, zapnutí režimu GPS a funkce hodinových notifikací při běhu.
4.Senzor tlaku vzduchu odráží změny v nadmořské výšce.
5. Při každodenním používání závisí výdrž baterie na různých faktorech, mj. vlastní nastavení, připojení Bluetooth, sledování sportovních činností, počet notifikací, používané funkce, prostředí, které se mohou od laboratorních dat lišit.
6. Materiál náramku prošel testem biokompatibility, což však neznamená, že jednotliví uživatelé nepocítí v důsledku konkrétního zdravotního stavu po nošení výrobku nepohodlí nebo alergickou reakci. Je-li pokožka na zápěstí zarudlá nebo podrážděná, výrobek odejměte. Pokud symptomy po 2-3 dnech po odejmutí výrobku neodezní, obraťte se na dermatologa.
* Abyste zabránili korozi v místě nabíjení hodinek, očistěte je prosím vodou (zvláště po vodních aktivitách) a otřete je, aby byly suché a čisté.
* Není-li uvedeno jinak, jedná se o naše vlastní laboratorní údaje, specifikace návrhu a údaje poskytnuté dodavateli. Údaje uvedené na webových stránkách se mohou s ohledem na danou situaci mírně lišit v závislosti na verzi zkušebního softwaru, konkrétním testovacím prostředí a konkrétní verzi. Vezměte prosím v potaz danou situaci. Konstrukční schémata zobrazená na webových stránkách slouží jako funkční diagramy, nikoli jako skutečná schémata. Vezměte prosím v potaz daný výrobek. S ohledem na nejnovější změny ve výrobních sériích a výrobní a zásobovací faktory, a abychom byli schopni poskytnout co nejpřesnější informace, parametry specifikací a vlastnosti výrobků, je naše společnost oprávněna upravit nebo revidovat popisy a obrazové efekty na webových stránkách tak, aby odpovídaly aktuální výkonnosti výrobku, specifikacím, indexům, dílům, atd. V případě, že jsou výše uvedené modifikace a úpravy nezbytné, nezasíláme žádné zvláštní upozornění.